Sezónu ve Ski areálu Razula ukončí Maškarní lyžovačka

Sezónu ve Ski areálu Razula ukončí Maškarní lyžovačka

Tradiční Maškarní lyžovačka na Horalu je opět tady! Sobota 14. 3. 2020 bude ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích patřit dětem. Na sjezdovce Horal u hotelu Horal se uskuteční dětský karneval na lyžích, přijďte si užít tuto zábavnou tečku za lyžařskou sezónou.

Na svahu bude připravena sjezdová trať s překážkami plnými sladkostí, které si děti mohou za jízdy utrhnout jako úlovek. Zapojit se mohou i účastníci na sáňkách nebo bobech. Bude se soutěžit o nejoriginálnější a nejhezčí masky, které získají  atraktivní ceny. Návštěvníky přijde pozdravit maskot Ski areálu Razula strašidýlko Razulák a také Maxipes Fík

Registrace začíná v 9 hodin, soutěžní jízdy masek budou probíhat od 10:30 do 12:00 hodin. Vedle startovného 50 Kč neplatí malí lyžaři ani korunu za skipas – pokud dorazí v maskách, mají lyžování zdarma.

NÁŠ TIP: Vezměte si s sebou plavky! Po celém dni jistě přijde vhod koupání v termálních bazénech relaxačního centra Wellness Horal vedle sjezdovky. Děti určitě ocení zábavu v divoké řece nebo menším bazénku s vodním hřibem a také v dětském koutku na odpočinkové terase.