Aktuální situace ve Ski areálu Razula: sáňkování, skialpy, snowtubing

 

Aktuální situace ve Ski areálu Razula: sáňkování, skialpy, snowtubing

Ve Ski areálu Razula je zatím dostatek sněhu na sjezdovkách, které návštěvníci využívají k sáňkování, bobování nebo na skialpy. Snowtubingové dráhy jsou také v provozu, ale nadcházející víkend bude asi jednou z posledních příležitostí se na nich svézt, protože zde sníh již odtává. Provozní doba bude den ode dne přizpůsobována aktuálnímu počasí, zatím zůstává jako dosud od 10 do 17 hodin.

Podle předpovědi počasí se má o víkendu ochladit a mohlo by opět sněžit, což by dalšímu provozu snowtubingu určitě pomohlo. Zároveň je však velkou neznámou, co přinese avízované rozhodování vlády o zpřísnění režimových opatření. Pokud by výsledkem bylo i omezení pohybu lidí do 20 kilometrů od místa bydliště, mělo by to pro nás zásadní dopad a zcela bychom museli přehodnotit provoz snowtubingu i výdejních okének.

Více informací o aktuálním provozu //  Menu výdejních okének

Jarní prázdniny na sněhu

Uplynulý týden, kdy měli jarní prázdniny školáci z Brna a okolí, přinesl podle očekávání výrazně vyšší návštěvnost našich sjezdovek a výdejních okének. I díky slunečnému počasí se počet návštěvníků ve všedních dnech pohyboval na úrovni víkendů, současně ale nepřesahoval bezpečnou míru a dařilo se nám regulovat fronty u výdejních okének díky tomu, že jsme jejich počet posílili a rozšířili také otevírací dobu. Velký zájem byl v našich výdejních oknech o hotová jídla ve skle, která využívají mnozí chalupáři v okolí místo možnosti posezení v našich restauracích.

VALACHY TOUR 2021

O nadcházejícím víkendu, v sobotu 27. února, jsme plánovali ve Velkých Karlovicích pořádat běžkařský závod Noční stopa Valachy, který je tradičně první akcí seriálu závodů Valachy tour. Vzhledem k pokračujícím omezením jsme akci již dříve zrušili, místo ní nabídneme sportovcům závod Noční běh Valachy v sobotu 8. května. Věříme, že v tu dobu již bude možné akce pořádat. Půjde o noční běh okolními lesy s čelovkami, s individuálním startem a tedy minimálním kontaktem mezi jednotlivými účastníky.

>> Více informací o závodu