NOVINKA: Odpolední kroužek lyžování a snowboardingu pro děti

 

Přihlašte děti na 5 lekcí lyžování či snowboardingu a dopřejte jim tak čtvrtky plné pohybu na čistém horském vzduchu ve Velkých Karlovicích. 

Nový kroužek vedou zkušení instruktoři Lyžařské školy při Ski areálu Razula a je určen pro všechny děti ve věku 6-13 let. U těch, kteří stojí na lyžích poprvé nebo ještě neměli moc času seznámit se snowboardem, se budou soustředit hlavně na samostatnost, zastavení na povel, zatáčky a nástup či výstup z vleku. Pokud máte doma už pokročilého sportovce, rádi s ním vypilují techniku - třeba smýkaný nebo řezaný oblouk, free style.  Součástí každé lekce je také rozcvička a pauza na teplý čaj (případně svačinku z domu).

Co když nebudete moci přijít? Chápeme, že aktuální situace je nejistá - proto v případě, že nebudete moci na některou z lekcí dorazit (např. z důvodu nemoci či karantény), dáme vám skipas do Ski areálu Razula. Můžete tak přijet a využít 2 hodiny na svahu, až budete zase fit (kdykoli v rámci sezony 2021/2022)

Odpolední kroužek lyžování a snowboardingu pro děti

  • Místo výuky: Ski areál Razula (sjezdovka u Wellness hotelu Horal, pokročilí lyžaři se mohou podívat také na sjezdovku Razula naproti Lanterny)
  • Termíny lekcí: 6. 1., 13. 1., 20. 1., 27. 1. a 3. 2. 2022, vždy 16:00-17:30 (každý čtvrtek od 6. 1. do 3. 2. 2022, celkem 5 lekcí)
  • Pro koho je kroužek určen: děti 6-13 let (1.-7. třída základní školy)
  • Cena: 2 900 Kč za dítě (platba převodem na účet do 23. 12. 2021)
  • V ceně je zahrnuto: lekce s instruktorem (garantujeme minimálně 6 hodin na svahu ve skupince 3-6 dětí na 1 instruktora), skipas, zapůjčení helmy a rozlišovací vesty, teplý čaj, možnost zapůjčení za zvýhodněnou cenu 150 Kč/den
  • Cena nezahrnuje: úrazové pojištění, dopravu, svačinu
NÁŠ TIP: Pokud vám termíny kroužku nevyhovují nebo byste si výuku rádi prodloužili, využijte našich individuálních i skupinových lekcí s instruktory. Více informací zde.

  KOUPIT JAKO DÁREK