VALACHY DĚTEM: Vyrazte s dětmi na Maškarní lyžovačku na Horalu - ZRUŠENO'

VALACHY DĚTEM: Vyrazte s dětmi na Maškarní lyžovačku na Horalu - ZRUŠENO'

ZRUŠENO! V souladu s opatřením krizového štábu vlády ČR ze dne 10. března 2020 o zákazu pořádání veřejných akcí nad 100 osob je akce zrušena. Děkujeme za pochopení.


Oblíbená maškarní lyžovačka je opět tady! Přijeďte na tradiční akci Ski areálu Razula a užijte si rodinné odpoledne plné soutěžení a zábavy. Již v sobotu 14. 3. 2020 na sjezdovce Horal u hotelu Horal.

Přijďte si užít dopoledne plné zábavy, malování na obličej, tancování na sjezdovce i mimo ní a hlavně lyžování - pro děti jsou připraveny různé hry a soutěže, rozhodně nemůže chybět oblíbená speciálně vyzdobená trať plná sladkostí, které mohou malí závodníci během jízdy sbírat.

Stejně jako minulý rok, i letos se mohou maškarní lyžovačky zúčastnit nejen malí lyžaři - rádi přivítáme i děti na sáňkách či bobech.

Časový harmonogram | sobota 14. 3. 2020 - ZRUŠENO

  • 9:00 - 10:00 - registrace
  • 10:00 - 10:30 - tréninkové jízdy
  • 10:30 - 12:00 - soutěžní jízdy masek
  • 13:00 - vyhlášení vítězů 

 

Vedle startovného 50 Kč již neplatí malí lyžaři ani korunu - pokud dorazí v maskách, lyžují po celý den na sjezdovce Horal zdarma.

Díky partnerům se mohou děti těšit na hodnotné ceny. Čeká je i setkání se strašidýlkem Razulákem, žabákem Coqui a Maxipsem Fíkem, který přiveze GoGEN stan s dětskou elektronikou. Nebudou chybět ani soutěže, hry a tancování s Kristýnou.

Další tipy na sobotní den

Po celém dni na sněhu určitě přijde vhod i koupání v termálních bazénech Wellness Horal, které se nachází hned vedle sjezdovky Horal. Slaná voda vyhřívaná až na 36 °C je balzámem pro unavené svaly, děti určitě ocení zábavu v divoké řece, jeskyni nebo menším bazénku s vodním hřibem a také dětském koutku na odpočinkové terase.

Připravujeme pro vás i další rodinné akce v rámci VALACHY DĚTEM:

  • 7. 6. 2020 - Pohádková cesta lesem
  • 10. 10. 2020 - Podzimní kouzlení

Partneři VALACHY DĚTEM: