Testování lyží Augment na Razule, 13. 2. 2021

Testování lyží Augment na Razule, 13. 2. 2021

13.02. 2021 - 13.02. 2021

Přijďte si vyzkoušet rakouské lyže ruční výroby AUGMENT. Na sjezdovce Razula Ski areálu Razula pořádáme v sobotu 13. 2. 2021 společně s HYRA SPORT jejich testování.

  • Kdy: sobota13. 2. 2021, po celou provozní dobu sjezdovky 8:30-17:30
  • Kde: sjezdovka Razula, Ski areál Razula
  • Testování: k dispozici budou lyže značky Augment  (bez bot), na místě budou také proškolení profesionálové, kteří vám lyže představí. V omezeném množství možnost otestovat také skialpy.

Přijďte si vyzkoušet lyže, které brázdí i sjezdovky při Světovém poháru! Závodní lyže Augment jsou vyrobeny bez rozdílů: všechny jsou z těch nejlepších materiálů a stejnou metodou - ať už jsou určeny komukoli.

O lyžích Augment

Každá lyže je unikátně ručně zhotovena, hight-tech materiály jako carbon, titan a glassfiber garantují nejvyšší funkčnost a perfektní stabilitu lyže. Všechny lyže jsou vyráběny ve třech tvrdostech, na své si přijdou milovníci oblkoučků i zledovatělých černých sjezdovek.

Značka a lyže AUGMENT byla vytvořena lidmi pohybujícími se v závodním lyžování s cílem vytvořit unikátní lyže a přinést kvalitu do závodního a rekreačního lyžování. Desetiletí zkušeností ze závodění ve Světovém poháru, úspěchy na světových šampionátech a olympiádách jsou vkládány do každé lyže.