Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy, 26. – 29. 1. 2020

Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy, 26. – 29. 1. 2020

26.01. 2020 - 29.01. 2020
Informace o ceně: od 7 750 Kč za osobu

Běžecké lyžování má své jedinečné kouzlo. Můžete brázdit zasněžené hory nebo si jen tak vyběhnout po práci na pár koleček ve stopě. Jestli potřebujete trochu vylepšit techniku a naučit se běžkovat pořádně, máme pro vás 4denní kemp v nádherné lokalitě Beskyd, při kterém se vám budou věnovat zkušení instruktoři.

Velké Karlovice jsou běžkařským rájem. 40 kilometrů upravovaných běžeckých tras doplňují desítky hřebenovek. Škola běžeckého lyžování je tu jak pro začátečníky, tak pro ty, kdo chtějí zdokonalit techniku. Po celou dobu se vám budou věnovat zkušení instruktoři, proberou s vámi detaily tréninku při videoanalýze a večer můžete uvolnit unavené svaly ve vyhlášených wellness centrech Horal a L-Spa.

Termín a místo

  • 26. – 29. 1. 2020 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 30 míst)
  • Spa hotel Lanterna****, Velké Karlovice

Co vás čeká

Cena

  • 7 750 Kč / osoba při zaplacení do 30. 11. 2019
  • 8 250 Kč / osoba při rezervaci  do 25. 1. 2020

Nabídka je platná od 8. 10. 2019, na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Cena je platná za obsazení pokoje 2 dospělými osobami, doplatek za 1 osobu samostatně na pokoji činí 790 Kč/noc. Výše uvedená cena  je platná při ubytování v pokoji typu Standard, ceny při ubytování v dalších pokojích: Suite 9 150 Kč, Suite Spa 12 150 Kč.  Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce. Omezená kapacita běžkařské školy 30 osob, doporučujeme včasnou registraci.

Co když nebude sníh?

Většinou jsme na běžky skvěle připraveni. Pokud by se ale náhodou běžkovat nedalo, máme připraven náhradní program:

  • trénink na umělém okruhu u hotelu Horal,
  • výjezd na běžkařské terény na Pustevnách, které jsou výše položeny,
  • běh „po suchu“ nebo celodenní horská túra,
  • trénink ve fitness centru Horal (posilovna, core strength, technika strečinku),
  • přednášky,
  • relaxace ve wellness

Velké Karlovice - ráj běžkařů

Do Velkých Karlovic se vždycky jezdilo za skvělým běžkováním. Přímo v Karlovicích je v zimě upravováno 40 km tras na 12 okruzích, které se vzájemně prolínají. Okolní hřebeny je pak doplňují dalšími 50 km tras s nádhernými výhledy do krajiny

Z perfektně upravených stop uvidíte zasněžené dřevěné chaloupky, valašské kopce a stráně i vrcholky Beskyd. Navíc je tu spousta skvělých restaurací a také naše dobře zařízená wellness, kde si odpočinou unavené svaly. Každý rok se v Karlovicích jezdí běžecký závod Karlovská 50 nebo Noční stopa Valachy, která je součástí Valachy tour. 
 

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz, +420 571 477 300. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.