Fruity Drinks: Touch of Yuzu, 20. 7. 2019

Fruity Drinks: Touch of Yuzu, 20. 7. 2019

20.07. 2019 - 20.07. 2019
Další akce Resortu Valachy
Štítky: Náš tip
Přijďte s námi oslavit světový den Daiquiri a užijte si variaci na oblíbenou kubánskou klasiku. Ochutnejte kombinaci Havana Club  7yo s limetovou šťávou doplněné o pyré z Yuzu - asijského citrusového ovoce s chutí mezi citronem a limetkou.
 
Vrhněte se na twistování klasických koktejlů ve více ovocných podobách.
 
  • Drink týdne: Touch of Yuzu
  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

 

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.