Zimní dovolená v Beskydech 2023 | Resort Valachy

 

Zimní dovolená v Beskydech 2023 | Resort Valachy

Informace o ceně: od 9 490 Kč za osobu/3 noci

Prožijte nezapomenutelnou zimní dovolenou v Beskydech s celou rodinou: vyrazte na upravené sjezdovky Ski areálu Razula i do stopy hned u hotelu (pokud nemáte běžky, půjčíme vám je), uvolněte unavené svaly při masáži, v sauně či saunových rituálech, relaxujte v termálních bazénech a vychutnejte si výbornou krajovou gastronomii. Zkrátka užijte si tu nejkrásnější zimní pohádku s pohodovou atmosférou zasněženého Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

FIRST MINUTE: Při rezervaci pobytu a uhrazení zálohy do 30. 9. 2022 platí zvýhodněná cena!

Zimní dovolená v Beskydech 2023

  • Termín: 6. 2.-19. 3. 2023 (pobyty na 3, 4 nebo 7 nocí) 
  • Cena: od 9 490 Kč (Horal), od 9 990 Kč (Lanterna) za osobu a pobyt

 

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nově nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitnessVíce informací o hotelu.
 
NOVINKA NA LANTERNĚ: Spa hotel Lanterna prošel rekonstrukcí - nově si tak můžete i v zimě posedět na částečně kryté terase, v nové restauraci s lounge barem a vinotékou nebo v nově rozšířené finské sauně.
 

REZERVOVAT POBYT

 
Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 477 300.

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a aktivním cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. Přímo u hotelu najdete rodinnou sjezdovku Horal Ski areálu Razula. Více informací o hotelu.

REZERVOVAT POBYT

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

Co všechno můžete zažít

VŠECHNY AKTIVITY RESORTU VALACHY