Zimní dovolená v Beskydech 2022 | Resort Valachy

 

Zimní dovolená v Beskydech 2022 | Resort Valachy

Informace o ceně: od 9 490 Kč za osobu/3 noci

Prožijte nezapomenutelnou zimní dovolenou v Beskydech s celou rodinou: vyrazte na upravené sjezdovky Ski areálu Razula i do stopy hned u hotelu, uvolněte unavené svaly při masáži, v sauně či saunových rituálech, relaxujte v termálních bazénech a vychutnejte si výbornou krajovou gastronomii. Zkrátka užijte si tu nejkrásnější zimní pohádku s pohodovou atmosférou zasněženého Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

Aktuální informace v souvislosti s COVID-19 ZDE. Více informací o rekonstrukci Lanterny ZDE.

Zimní dovolená v Beskydech 2022

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nově nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness
Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 477 300.

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a aktivním cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. Přímo u hotelu najdete rodinnou sjezdovku Horal Ski areálu Razula.

>> Více informací o hotelu

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

Co všechno můžete zažít

VŠECHNY AKTIVITY RESORTU VALACHY