Snídaně s N: Naďa Labanová a její hosté | Spa hotel Lanterna****

Snídaně s N: Naďa Labanová a její hosté | Spa hotel Lanterna****

Informace o ceně: od 990 Kč za osobu

Přijměte naše pozvání do zážitkové restaurace Vyhlídka a přijďte si popovídat nejen o etiketě s Naďou Labanovou, módní stylistkou a dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka, která se specializuje především na manažerskou etiketu pro ženy a ne nadarmo se jí říká "Mrs. Etiquette".  Neméně zajímaví budou také její hosté, které odtajníme již brzy.

Začněte den pozitivně a vychutnejte si bohatou snídani v příjemné společnosti se spoustou informací zaměřených především na ženy. Řeč bude opět o etiketě, především o oblékání, včetně módních trendů a zajímavostí z historie, nadhledu, zábavy i doporučení, která vás v životě mohou zachránit od nejednoho faux pas.

NÁŠ TIP: Spojte příjemné setkání s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací ve dvou wellness centrech.

Pobyty a další služby Resortu Valachy nabízíme pouze v případě, že to umožňují aktuální nařízení vlády. Více informací v souvislosti s COVID-19 u nás ZDE.

Snídaně s N

  • neděle 20. 6. 2021 od 9:00 (délka programu cca 1,5 hodiny) / sobota 18. 12. 2021
  • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice, zážitková restaurace Vyhlídka
  • Co vás čeká?
    • příjemné posezení při snídani s Naďou Labanovou a jejími hosty
    • seminář (nejen) pro ženy zaměřený na témata o etiketě a důležitosti prvního dojmu
    • bohatou snídani

Nejen o Nadě Labanové a její Snídani s N

Naďa Labanová je dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka a prezentuje alternativní pohled na etiketu a komunikaci. Zaměřuje se především na etiketu pro ženy, pro které pořádá několik seminářů, z nichž nejvýznamnější je právě tematický kurs "Snídaně s N". Věnuje se také stylingu, dalším společenským tématům a etiketě pro děti.

Ladislav Špaček o Snídani s N: "Snídaně s N je další z Nadiných nápadů - je zajímavý v tom, že Naďa nedělá klasické přednášky o etiketě, třeba o odívání, kontaktních situacích, o stolování, tak jako já - ona do toho vnáší takový trošku emotivní a ženský prvek. Je velmi kreativní, inspirativní a má skvělé nápady."

Více informací a rezervace na:  rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 495 500

KOUPIT JAKO DÁREK