Škola běžeckého lyžování v Beskydech

 

Škola běžeckého lyžování v Beskydech

Informace o ceně: od 8 990 Kč za osobu a pobyt

Chcete se naučit správně běžkovat nebo si "jen" vylepšit techniku klasiky i volného stylu? Na 4denním běžkařském kempu ve Velkých Karlovicích pro začátečníky i pokročilé se vám budou po celou dobu věnovat zkušení lektoři z Cyklotrenink.com a Skolarossignol.cz. Ti s vámi proberou detaily tréninků, správného běžkování i videoanalýzu vašich dovedností a poradí s výběrem vybavení i péčí o něj, abyste si běžkování co nejvíce užili. Po tréninku na vás čeká komfortní ubytování ve Spa hotelu Lanterna, výborná gastronomie a především odpočinek ve dvou wellness centrech.

Velké Karlovice jsou  doslova běžkařským rájem - čeká na vás na 40 kilometrů upravovaných běžeckých tras doplněných o desítky hřebenovek.

Aktuální informace v souvislosti s COVID-19 ZDE

Škola běžeckého lyžování

  • Termín: 14.-17. 2. 2022 (nutná včasná rezervace, kapacita omezena na 30 míst) 

 

Pobyt obsahuje:

Cena:

Standard od 8 990 Kč za osobu a pobyt
Suite od 10 990 Kč za osobu a pobyt
Suite Spa od 12 990 Kč za osobu a pobyt

Nabídka je platná od 9. 12. 2021, na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Cena je platná za obsazení pokoje 2 dospělými osobami, doplatek za 1 osobu samostatně na pokoji činí 50% z ceny za dospělou osobu. V ceně není zahrnut poplatek z pobytu. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce. V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

REZERVOVAT POBYT


Co když nebude sníh?

Většinou jsme na běžky skvěle připraveni. Pokud by se ale náhodou běžkovat nedalo, máme připraven náhradní program: výjezd na běžkařské terény na Pustevnách, které jsou výše položeny, běh „po suchu“ nebo celodenní horská túra, trénink ve fitness centru Horal (posilovna, core strength, technika strečinku), přednášky, relaxace ve wellness.

Velké Karlovice - ráj běžkařů

Do Velkých Karlovic se vždycky jezdilo za skvělým běžkováním. Přímo v Karlovicích je v zimě upravováno 40 km tras na 12 okruzích, které se vzájemně prolínají. Okolní hřebeny je pak doplňují dalšími 50 km tras s nádhernými výhledy do krajiny

Z perfektně upravených stop uvidíte zasněžené dřevěné chaloupky, valašské kopce a stráně i vrcholky Beskyd. Navíc je tu spousta skvělých restaurací a také naše dobře zařízená wellness, kde si odpočinou unavené svaly. Každý rok se v Karlovicích jezdí běžecký závod Karlovská 50 nebo Noční stopa Valachy, která je součástí Valachy tour. 

KOUPIT JAKO DÁREK