Seminář s J. Čenským na téma "První dojem" - zrušeno

 

Seminář s J. Čenským na téma "První dojem" - zrušeno

16.10. 2020 - 16.10. 2020
Informace o ceně: 2990 Kč za osobu
S ohledem na aktuální vývoj situace přesouváme Seminář s J. Čenským na téma "První dojem" na příští rok, nový termín bude ještě upřesněn.

První dojem je v osobním i pracovním životě každého člověka nesmírně důležitý. Naučte se, jak na ostatní zapůsobit, s hercem a moderátorem Janem Čenským, který se ve Spa hotelu Lanterna představí v roli lektora v oblasti komunikace a rétoriky. Se správnou business etiketou a oblékáním zase při semináři poradí Lenka Bernardes da Silva, módní poradkyně, návrhářka a dlouholetá spolupracovnice Jana Čenského.

Připomeňte si pravidla etikety, komunikace i vystupování a naučte se být sami sebou. Na semináři s Janem Čenským a Lenkou Bernardes da Silva se dozvíte zajímavosti o řeči těla, naučíte se pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem. Součástí programu je také společný tříchodový oběd v zážitkové restauraci Vyhlídka.

NÁŠ TIP: Doporučujeme také jako pěkný dárek. Dárkový poukaz můžete zakoupit zde.

Termín, místo a cena

  • Termín: pátek 16. 10. 2020 od 10:00 (délka programu cca 6 hodin) - ZRUŠENO
  • Místo: Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice, konferenční salonek
  • Cena: 2 990 Kč/osoba

* Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Ceny platné od 4. 11. 2019. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit. Změny v programu vyhrazeny.

Co vás čeká?

  • rétorika a vystupování v podání Jana Čenského
  • business etiketa, oblékání a práce se šatníkem a barvami s Lenkou Bernardes da Silva
  • společný tříchodový oběd v zážitkové restauraci Vyhlídka
  • autogramiáda s možností zakoupit si knihu "Nikdy nedostanete druhou šanci udělat První dojem" přímo na místě

Jan Čenský o komunikaci a rétorice

Jan Čenský je českým filmovým a divadelním hercem známým především díky svým rolím princů a králů v pohádkách, moderátorem společenských akcí a dabérem.

V posledních letech působí také v oblasti komunikace jako lektor herectví a rétoriky, kde předává vlastní získané zkušenosti. Věnuje se školení v oboru finančnictví, bankovnictví a obchodu.

Je spoluautorem knihy Nikdy nedostanete druhou šanci udělat První dojem, kterou sestavil s Lenkou Bernardes, a která se stala odrazovým můstkem pro tento společenský program.

Lenka Bernardes da Silva o image a stylu

Lenka Bernardes da Silva pořádá odborné semináře na téma image a etikety, přes patnáct let pracuje jako módní poradkyně v oblasti módy, je návrhářkou převážně pánské módy a zakladatelkou a lektorkou společnosti zaměřené právě na profesionální kurzy rétoriky, komunikace, vystupování a tvorby image.

 

Více informací a rezervace na:  rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.