Májový relax ve Spa hotelu Lanterna

 

Májový relax ve Spa hotelu Lanterna

Informace o ceně: od 1 590 Kč za osobu/noc

Přijďte si odpočinout od starostí všedních dnů do komfortu Spa hotelu Lanterna. Užijte si neomezenou relaxaci ve dvou wellness centrech s termálními bazény, saunováním a bohatou nabídkou exotických masáží, nebo vyrazte na výlet do probouzející se přírody Beskyd.

Zvýhodněný pobyt ve Spa hotelu Lanterna

  • pátek 24. 5. - neděle 26. 5. 2019

 

Pobyt obsahuje:

Pobyty rezervujte na rezervace@valachy.cz nebo na tel: +420 571 477 300

Naše další tipy pro váš pobyt

  • Nejen večer můžete zakončit příjemným posezením při dobrém drinku v Cocktail baru Lanterna, otevřeno je denně od 17:00 do 01:00 hod. V sobotu 25. 5. 2019  se můžete těšit na Whiske(e)y večer.
  • Vyzkoušejte nabídku snídaňového bufé: čerstvé ovocné a zeleninové koktejly s přídavkem superpotravin pro váš zdravý životní styl.    
  • Pro dokonalou relaxaci doporučujeme bohatou nabídku masáží a dalších ošetření v našich wellness centrech - nyní s novinkou: přírodní kosmetikou v souladu s ayurvédou Lakshmi
  • Začněte svůj den protažením celého těla při lekci jógy ve Wellness hotelu Horal.

NÁŠ TIP: Zvýhodněný termín ubytování nabízíme ve Spa hotelu Lanterna také v letním termínu 28. 6. - 4. 7. 2019. Více informací.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.