Novinka! Lanterna má terasu a novou restauraci, chystáme modernizaci pokojů

 

Novinka! Lanterna má terasu a novou restauraci, chystáme modernizaci pokojů

Představujeme vám novinky ve Spa hotelu Lanterna!

Lockdown jsme využili k tomu, abychom zahájili práce na dlouho plánovaném rozšíření hotelu a jeho čátečné rekonstrukci. A můžeme s radostí prohlásit že máme hotovo: již toto léto si budete moci užít nejen prostory "nové" restaurace s barem a vinotékou, ale také komfortní posezení u dobrého jídla i skleničky přímo pod širým nebem na nově vybudované s výhledem na údolí i na protilehlou sjezdovku Razula. Terasa je navíc částečně krytá a odděluje ji s venkovní částí posuvná prosklená část - krásnou scenérii si tak vychutnáte v zimě i za jakéhokoli počasí.

A to není vše

Během budování terasy jsme zapracovali také na dalším vybavení hotelu: vybudovali jsme klimatizace v pokojích ve 3. a 4. podlaží a aktuálně dokončujeme také modernizaci vybraných pokojů: těšit se budete moci třeba na rozšíření o zimní zahrady nebo terasy a posezení s vanou na pokojích.

U hotelu jsme také vybudovali venkovní jóga terasy a rozšířili služby hotelu o Aperitivo moment - odpolední snack pro ubytované hosty.

Spa hotel Lanterna bude z důvodu rekonstrukce uzavřen do 26. 6. 2022 (více informací zde). Letní dovolenou si tak budete moci vychunat v "novém" s tím nejvyšším komfortem. Rezervovat si ji můžete zde.

Věříme, že si to nenecháte ujít. Rezervujte si včas svůj letní pobyt a přijeďte si užít léto plné krásných zážitků!