Novinka! Lanterna má terasu, chystáme modernizaci restaurace a Suite spa pokojů

Podívejte se, jak nyní vypadá krytá část terasy, která je již k dispozici pro vaše posezení.

Novinka! Lanterna má terasu, chystáme modernizaci restaurace a Suite spa pokojů

Představujeme vám novinku ve Spa hotelu Lanterna!

Loňský lockdown jsme využili k tomu, abychom zahájili práce na dlouho plánovaném rozšíření hotelu o terasu s možností vnitřního i venkovního posezení. Teď můžeme s radostí prohlásit že máme hotovo: od zimy 2022 již můžete využít posezení u dobrého jídla v kryté, prosklené části terasy s půvabným výhledem na údolí a na protilehlou sjezdovku Razula.

A už se těšíme, až vás s příchodem letních měsíců pozveme i na venkovní terasu, kde si budete moci dopřát i komfortní posezení u dobrého jídla a pití přímo pod širým nebem.

A kdo nevyhledává přímé sluneční paprsky, může posedět v kryté části terasy, jejíž prosklené stěny se budou v létě odsouvat. I "uvnitř" si tak u šálku kávy a našich specialit vychutnáte závan svěžího horského vzduchu.

A to není vše

Během budování terasy jsme zapracovali také na dalším vybavení hotelu: vybudovali jsme klimatizace v pokojích ve 3. a 4. podlaží a v části restaurace a zahájili modernizaci nejluxusnějších pokojů Suite Spa. Ta v současné době stále pokračuje - samozřejmě citlivě tak, že není nijak narušen komfort ubytovaných hostů. Pokoje Suite Spa se dočkají rozšíření o zimní zahrady a terasy s posezením a vanou. 

U hotelu jsme také vybudovali venkovní jóga terasy, které najdou uplatnění s příchodem teplejšího ročního období, a rozšířili služby hotelu o Aperitivo moment - podvečerní snack pro ubytované hosty.

Co ještě chystáme?

Tím vším naše úsilí o vylepšení služeb hotelu nekončí. Na velké změny čeká ještě naše "hlavní" hotelová restaurace. Po zimní sezóně plánujeme kompletní uzavírku Spa hotelu Lanterna, během níž provedeme závěrečnou část rekostrukce, při níž bude hotelová restaurace kompletně přebudována a modernizována. Těšit se zde můžete i na nový bar.

Spa hotel Lanterna bude při této příležitosti uzavřen od 20. 3. 2022 přibližně do poloviny června 2022.

A pak už vás pozveme na letní dovolenou se vším novým komfortem a vylepšenými službami.

Věříme, že si to nenecháte ujít. Rezervujte si včas svůj letní pobyt a přijeďte si užít léto plné krásných zážitků!