Rekonstrukce Spa hotelu Lanterna

 

Rekonstrukce Spa hotelu Lanterna

Vážení hosté,

dovolujeme si vás informovat o tom, že v roce 2021 probíhá rekonstrukce Spa hotelu Lanterna. Provádíme ji na dvě etapy, dokončení očekáváme v závěru roku 2021. První etapa byla zahájena budováním klimatizací v pokojích již na začátku února a výstavbou letní částečně zastřešené terasy, jejichž zakončení je dle postupujících prací naplánováno na konci září 2021 v hrubé stavbě, v průběhu října se budou ještě dodělávat interiérové záležitosti včetně pokládky podlahy na venkovní části (nabídnout posezení hostům v zastřešené části terasy bychom chtěli již od listopadu). 

Druhá etapa bude zahájena na podzim 2021 a bude ukončena v polovině prosince. Bude zahrnovat dokončovací práce v pokojích v průčelí hotelu, kde připravujeme rozšíření stávajících pokojů o zimní zahrady s nadstandardním vybavením. V roce 2022 plánujeme ve změnách hotelu pokračovat, především se budou týkat změn interiéru restaurace. 

Aktuální stav k 9. 9. 2021

 • před dokončením je hrubá stavba terasy (včetně zastřešení), na finálním dokončení stále pracujeme (termín je závislý na příslušných úřadech a dodavatelské firmě a dodávce materiálů, dokončení prací předpokládáme ke konci září, k užívání plánujeme vnitřní prostory otevřít v listopadu)
 • probíhají dílčí dokončovací práce kolem hotelu, které jsou prováděny tak, aby v maximální možné míře nijak nezasáhly komfort hostů uvnitř hotelu – všechny naše služby jsou dostupné. V případě velmi hlučných prací je hotel uzavřen (termín uzavření: 17.-22. 10. 2021, podrobnosti v kalendáři akcí)
 • proběhly také úpravy vnitřních prostor restaurace, které budou ve větší míře pokračovat na jaře 2022
 • v hotelu jsme nově vybudovali klimatizace v pokojích ve 3. a 4. podlaží s výhledem na sjezdovku Razula a v části restaurace
 • rekonstrukcí prochází také Suite Spa pokoje nad terasou, které získají zcela nové kvality díky kryté terase / zimní zahradě
 • vstup do hotelu je v současné době přesunutý z hlavního do vedlejšího vchodu (nasměrují vás šipky) - děkujeme za pochopení této nestandardní situace
 • parkoviště u Spa hotelu Lanterna má z důvodu stavby terasy a přítomnosti techniky omezenou kapacitu (své auto můžete zanechat na parkovišti u sjezdovky Razula, odsud vás se zavazadly při příjezdu i odjezdu svezeme zdarma naším shuttle servisem, parkoviště je vzdálené vzdušnou čarou 200 metrů pod hotelem). Toto omezení je plánováno do 10. 9.
 • s rekonstrukcí přibyla také řada nových služeb:
  • Aperitivo moment - odpolední snack v duchu čaje o páté
  • Zvýšená kvalita večeří
  • Terasy kolem hotelu pro venkovní lekce jógy

Na jaře 2022 budeme pokračovat úpravami vnitřních prostor restaurace. 

Děkujeme za pochopení. Děláme maximum pro to, aby byl váš pobyt příjemný.