Rekonstrukce Spa hotelu Lanterna

 

Rekonstrukce Spa hotelu Lanterna

Vážení hosté,

dovolujeme si vás informovat o tom, že v roce 2021 probíhá rekonstrukce Spa hotelu Lanterna. Provádíme ji na dvě etapy, dokončení očekáváme v závěru roku 2021. První etapa byla zahájena budováním klimatizací v pokojích již na začátku února, její zakončení je dle postupujících prací naplánováno v září 2021. Druhá etapa bude zahájena na podzim 2021 a bude ukončena začátkem prosince.

Pobyt pro Vás rádi rezervujeme v termínu od 25. 7. 2021. Vychutnejte si třeba Letní dovolenou na Lanterně s řadou novinek a benefitů v ceně.

Aktuální stav k 23. 7. 2021

  • dokončena je hrubá stavba terasy (včetně zastřešení), na finálním dokončení stále pracujeme (termín je závislý na příslušných úřadech a dodavatelské firmě a dodávce materiálů)
  • dokončujeme také stavbu teras kolem hotelu pro venkovní lekce jógy
  • v hotelu jsme nově vybudovali klimatizace v pokojích ve 3. a 4. podlaží s výhledem na sjezdovku Razula a v části restaurace
  • proběhly také úpravy vnitřních prostor restaurace, které budou ve větší míře pokračovat na podzim
  • probíhají dílčí dokončovací práce kolem hotelu, které jsou prováděny tak, aby v maximální možné míře nijak nezasáhly komfort hostů uvnitř hotelu – všechny naše služby jsou dostupné. 
  • na léto jsme pro vás připravili řadu nových služeb:
  • vstup do hotelu je v současné době přesunutý z hlavního do vedlejšího vchodu (nasměrují vás šipky) - děkujeme za pochopení této nestandardní situace
  • parkoviště u Spa hotelu Lanterna má z důvodu stavby terasy a přítomnosti techniky omezenou kapacitu (své auto můžete zanechat na parkovišti u sjezdovky Razula, odsud vás se zavazadly při příjezdu i odjezdu svezeme zdarma naším shuttle servisem, parkoviště je vzdálené vzdušnou čarou 200 metrů pod hotelem)

V listopadu 2021 budeme pokračovat úpravami vnitřních prostor restaurace a rekonstrukcí Suite Spa pokojů nad terasou, které získají zcela nové kvality díky kryté terase / zimní zahradě.

Děkujeme za pochopení. Děláme maximum pro to, aby byl váš pobyt příjemný.