Provoz dětského parku Razulák a Bistra ukončen, chystáme novou dětskou zónu u Javoru

Provoz dětského parku Razulák na úpatí sjezdovky Razula v Resortu Valachy Velké Karlovice byl od května 2019 ukončen. Nabídku dětských aktivit již brzy naleznete na jiném místě Resortu Valachy – u 3 km vzdáleného hotelu Pod Javorem.

„Společnost Sunoutdoor, která pro nás provoz parku Razulák zajišťovala, se rozhodla koncentrovat veškeré své aktivity již pouze do svého „domovského“ horského střediska v Bílé a my jsme se rozhodli, že za této situace celkově přehodnotíme umístění dětských aktivit v Resortu Valachy. Atrakce z Razuláka byly během jara přesunuty mimo Velké Karlovice. Pro návštěvníky již chystáme dětský park v pozměněné podobě a jinými hracími prvky u našeho nového hotelu Pod Javorem. Ten se nachází v blízkosti Wellness hotelu Horal, v místech, která jsou v rámci resortu více navštěvovaná rodinami s dětmi i díky termálními bazénům, Kulíškově stezce a dalším volnočasovým aktivitám. Nové dětské centrum již připravujeme, do léta bude připraveno pro návštěvníky,“ uvedl ředitel Resortu Valachy Tomáš Blabla.

Současně s Razulákem byla ukončena také nabídka občerstvení v Bistru Razula v areálu parku. Bistro nově zůstane vyhrazeno pro pekařský provoz Resortu Valachy, prodej vlastního pečiva, frgálů a nápojů a pro oblíbené kurzy pečení frgálů, jejichž nabídka byla z dřívějších prázdninových měsíců rozšířena na soboty také v dalších měsících v roce.

Nejbližší občerstvení s nabídkou teplých jídel pro turisty a cyklisty nabízí Resort Valachy v 300 metrů vzdáleném hotelu Galik, k dispozici bude i v nové lokalitě dětských aktivit, v restauraci hotelu Pod Javorem.

Hotel Pod Javorem se nachází 200 metrů od Wellness hotelu Horal. Nabízí jednoduché ubytování ve tří a čtyřlůžkových pokojích a chutnou domácí kuchyni. Hotel Pod Javorem je příjemným místem pro letní dovolenou rodin s dětmi, které preferují jednodušší standard bydlení za příznivou cenu.

Náš tip: Pošlete své děti na letní tábor na hotel Pod Javorem. Více informací a termínů tábora zde.