Aktuální situace ve Ski areálu Razula (k 24. 2. 2024)

Na sjezdovce Horal každodenní provoz (otevírací doba 8:30-17:00)

Z důvodu zhoršených podmínek je sjezdovka Horal včetně všech svých služeb až do odvolání uzavřena. Sjezdovka Razula trvale uzavřena

Situace na svahu

  • svah Horal včetně všech svých služeb uzavřen
  • v případě vhodných podmínek sjezdovka Horal v provozu každý den

Situace ve stopě

  • stav stop udržuje a monitoruje obec: více informací ZDE

Zimní dovolená v Beskydech se skipasem v ceně

Podmínky pro lyžování jsou skvělé a lidé se na zimní aktivity na horách velmi těší. Na nadcházející víkend zbývají poslední volné pokoje v Horalu i Lanterně a zájem je také o Zimní dovolenou v době jarních prázdnin.  Jejich nejlákavějším bonusem je volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény a skipas na sjezdovku Horal (pro ubytované v Horalu). Při pobytu na dvě a více nocí hosté obdrží Beskydy Valašsko Card, s níž mají 20% slevu na skipasy Skiregionu Valašsko, který zahrnuje několik středisek v okolí včetně Bílé nebo Kohútky, a na další atraktivity v oblasti Beskyd.

Velké Karlovice = ráj pro běžkaře

Velké Karlovice jsou také rájem pro běžkaře. O úpravu okruhů se stará obec, nově vznikl také již třetí běžkařský okruh přímo Velkými Karlovicemi (tentokrát o délce téměř 400 m, v okolí hotelu Pod Javorem, navazuje na další větší okruhy na dostihové dráze a na louce pod Lanternou. Aktuální stav ve stopě si můžete ověřit na webu obce.