NOVINKA: Zážitkové pobyty ve Spa hotelu Lanterna

Přijďte si k nám užít chvíle plné relaxace, hýčkání, gastronomických zážitků i aktivního pohybu. Spa hotel Lanterna nabízí na konec roku 2018 i po celý příští rok 2019 speciální pobyty věnované zdravému životnímu stylu, vysoké gastronomii i příjemným setkáním s mistry ve svém oboru.

Zážitkové pobyty jsou směřovány do klidnějšího období mimo hlavní turistickou sezónu, na jaro a podzim. Při jejich tvorbě i organizaci spolupracujeme s předními osobnostmi daných oborů. Kapacita jednotlivých pobytů je omezena.

SPOLEČENSKÉ, GASTRONOMICKÉ A KULTURNÍ AKCE  //  SPORTOVNÍ POBYTY  //  PŘIPRAVOVANÉ AKCE

 

Společenské, gastronomické a kulturní akce

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel | 10. 10. 2019

Nahlédněte do soukromí známého charismatického kněze Zbigniewa Czendlika s moderními názory na život i církev a hlavně smyslem pro humor mu vlastním. Přesvědčte se o tom, že není kněz jako kněz - a náš host je toho skvělým důkazem.

Více informací

Seminář s Janem Čenským na téma "První dojem" s tříchodovým menu | 11. 10. 2019

Naučte se, jak na ostatní zapůsobit, s hercem a moderátorem Janem Čenským, který se představí v roli lektora v oblasti komunikace a rétoriky. Se správnou business etiketou a oblékáním zase poradí Lenka Bernardes, módní poradkyně, návrhářka.

Více informací

Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna | 14. 11. 2019

Vzácný bílý lanýž opět na Valašsku! Zažijte degustační večer plný vybraných chutí a neodolatelných vůní a přeneste se společně s námi do italské oblasti Piemont.

Více informací

​​​​​Ladislav Špaček: Kurz etikety s L. Špačkem a degustačním menu | 14. 12. 2019

Dvoudenní pobyt s večerním programem ve společnosti "mistra etikety" Ladislava Špačka s degustační večeří v zážitkové restauraci Vyhlídka.  Vyzkoušejte si nabyté zkušenosti v praxi.

Více informací

​​​​​

Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně | 18. 1. 2020

Zveme vás na jedinečné povídání s Radimem Uzlem, známým sexuologem, gynekologem, ale třeba také soudním znalcem. Zaposlouchejte se do veselých příhod z ordinace i soudní síně.

Více informací

 

 Sportovní pobyty:

Běžecký kurz Miloše Škorpila pro začátečníky | 22.-25. 4. 2019

Jste běžečtí začátečníci? Naučte se základy běhu, správného stravování a tréninku pod vedením profesionálů - Miloše Škorpila, propagátora zdravého běhání, a Dany Škorpilové, která vám poradí v oblasti cvičení a zdravého stravování. 

Akce již proběhla

Běžecká škola Miloše Škorpila | 25.-28. 4. 2019 a  10.-13. 10. 2019

Naučte se správně běhat! Milovníkům sportu přinášíme jedinečnou příležitost pobytového soustředění s tréninkem pod vedením Miloše Škorpila i následnou relaxací v krásné přírodě Beskyd. Užijte si 4 dny nabité tréninkem a novými informacemi pro mírně pokročilé a pokročilé.

Více informací

Triatlonový kemp s Ironmanem Petrem Vabrouškem | 11.-14. 7. 2019

Hledáte nové výzvy, chcete se zdokonalit, posunout své možnosti či načerpat užitečné informace o tréninku, přípravě na závody či výživě? To vše vám umožní Triatlonový kemp s Petrem Vabrouškem, nejlepším českým triatletem na dlouhých ironmanských distancích.

Více informací

Cvičení s Hankou Kynychovou | 11.-14. 8. 2019, 8.-11. 11.  2019, 19.-22. 3. 2020

Užijte si 6 lekcí cvičení pod vedením známé instruktorky a osobní trenérky Hanky Kynychové, neomezenou relaxaci ve dvou wellness centrech v srdci beskydské přírody i výbornou gastronomii. Přijďte se protáhnout a zpevnit postavu cvičením s novým programem ve Spa hotelu Lanterna.

Více informací

 

Spa hotel Lanterna**** Velké Karlovice

je díky komorní atmosféře, poloze stranou běžného ruchu a bohaté nabídce služeb jako stvořený pro ty, kteří vyhledávající klidnou relaxaci v lůně přírody. Hotel skýtá ideální relaxační zázemí díky L-Spa s bazénem, saunovým světem a bohatou nabídkou masáží a Beauty salonem.

Třešinkou na dortu je krajová valašská gastronomie ve svěžím moderním pojetí s důrazem na regionální produkty. Pro náročné gurmány je v hotelu otevřena také zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející šestichodová menu ze sezónních surovin.

Lanterna je součástí Resortu Valachy Velké Karlovice, který tvoří celkem čtyři hotely vzdálené od sebe do 3,5 km v karlovickém údolí Léskové. Můžete tak využívat i další služby v údolí Léskové, od relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény a nabídkou saunových rituálů v hotelu Horal přes devítijamkové Golfové hřiště Horal až po tenisový kurt, bowling, půjčovnu segway a elektrokol či jedinečnou Fotostezku Valachy

Okolní příroda CHKO Beskydy nabízí příležitosti k pěším i cyklistickým výletům různé délky a náročnosti neporušenou krajinou s řadou hezkých výhledů, v níž jsou dodnes samozřejmostí hluboké lesy, louky plné vzácných rostlin, typické valašské dřevěné chaloupky i stáda ovcí na pastvinách. Doslova na dosah Spa hotelu Lanterna jsou tři celoročně přístupné rozhledny Miloňová (2 km), Sůkenická (6 km) a Ztracenec (10 km).