Myslivec na víně

Zažijte speciální gastronomický večer zaměřený na jídlo, víno, valašské zvyky a myslivost. Přivítáme vás valašským národním nápojem a šéfkuchař připraví a odprezentuje tématickou pětichodovou degustační večeři doplněou o nejlepší moravská vína.

Celým večerem poutavě provází zemitý valašský myslivec, lektor myslivosti a zkušební komisař mladých lesníků Pavel Kocourek.

Provedeme vás historií i současností myslivosti, představíme myslivecké trofeje a různé zvyky včetně pasování myslívců. Na závěr proběhne soutěž o co nejvěrnější napodobení jelena v říji s odměnou pro nejlepšího vábitele

Další informace:

  • délka programu: 4 hodiny
  • kapacita: 20-70 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km.

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz