Letní dovolená 2019 v Beskydech

K létu patří lesy vonící jehličím, houbaření, koupání u vody a se tam nějaký ten výlet. Večer taky grilování, sklenička dobrého vína a letní pohodička. Co byste řekli takové prázdninové dovolené uprostřed beskydských kopců? Zvýhodněné letní pobyty pro rodiny s dětmi i pro páry v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích zahrnují krásnou přírodu, wellness i sport.

O Velkých Karlovicích se říká, že mají čisté a svěží ovzduší, jaké najdete jenom v Alpách. Léto je tady nádherné a možná si budete opravdu připadat jako v horách – na stráních se pasou ovečky, v lese zurčí potůčky, louky tady voní senem.

Vyberte si Vaši ideální dovolenou:

 

Vyrazit můžete třeba na túru po beskydských kopcích a dát si něco dobrého z valašské kuchyně v moderním pojetí. Máme tady fotostezku i pečlivě naplánované turistické trasy. Karlovice protíná Cyklostezka Bečva, po které se můžete svézt třeba 150 kilometrů, máme tu vyhlášené bikeparky, půjčovnu segway a elektrokol, golfové hřiště nebo tenisový kurt.

NÁŠ TIP: Naučte se péct pravé valašské frgály pod vedením zkušených pekařek Resortu Valachy! V Bistru Razula  pořádáme kurzy pečení frgálů každou od 10:00 do 13:00 hodin (duben-červen každou sobotu, červenec-srpen každé úterý a sobotu, září-listopad každou sobotu). Nutná rezervace předem. Více informací.

Co zažít v okolí?

  • Bike park Kyčerka - ráj milovníků horských kol
  • koupání v přírodní nádrži Nový Hrozenkov (10 minut autem, 30 minut na kole po cyklostezce Bečva)
  • skanzen Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
  • jurkovičovy Pustevny a posvátná hora Radhošť
  • Další tipy na výlety v okolí ZDE

 

Letní dovolenou 2019 nabízíme v termínu 28. 6.-31. 8. 2019 (platí ve Spa hotelu Lanterna, Galik a Pod Javorem) a 7. 7.-31. 8. 2019 (platí ve Wellness hotelu Horal)

Rezervace na rezervace@valachy.cz nebo na tel: +420 571 477 300 (Lanterna), +420 571 495 500 (Horal), +420 571 477 390 (Galik a Pod Javorem)