Zimní dovolená v Beskydech - ubytování dětí zdarma

 

Zimní dovolená v Beskydech - ubytování dětí zdarma

Informace o ceně: od 8 990 Kč za osobu/3 noci

Prožijte nezapomenutelnou zimní dovolenou v Beskydech s celou rodinou: vyrazte na upravené sjezdovky Ski areálu Razula i do stopy hned u hotelu, uvolněte unavené svaly při masáži, v sauně, při saunových rituálech nebo při neomezené relaxaci v termálních bazénech a vychutnejte si výbornou krajovou gastronomii. Zkrátka užijte si tu nejkrásnější zimní pohádku s pohodovou atmosférou Resortu Valachy i při procházkách zasněženými Velkými Karlovicemi.

UBYTOVÁNÍ DĚTÍ NA PŘISTÝLCE ZDARMA: Děti do 15 let ubytované ve Spa hotelu Lanterna nebo do 12 let ve Wellness hotelu Horal mají ubytování zdarma (platí na 1 dítě a 1 dospělou osobu)

K ubytování na Lanterně nebo Horalu možnost  bezplatného zapůjčení běžek, bot a holí značky Yoko (v blízkosti hotelu kilometry udržovaných stop). Nutná rezervace předem

Pobyty a další služby Resortu Valachy nabízíme pouze v případě, že to umožňují aktuální nařízení vlády. Více informací v souvislosti s COVID-19 u nás ZDE.

Zimní dovolená v Beskydech 2021

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nově nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness.  Děti do 15 let mají na přistýlce ubytování v rámci Zimní dovolené zdarma, rádi vám nabídneme také propojitelné dvoulůžkové pokoje.
Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 477 300.

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a aktivním cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. Přímo u hotelu najdete rodinnou sjezdovku Horal Ski areálu Razula. Děti do 12 let mají na přistýlce ubytování v rámci Zimní dovolené zdarma.

>> Více informací o hotelu

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.