Wellness pobyt v Beskydech | Spa Hotel Lanterna****

 

Wellness pobyt v Beskydech | Spa Hotel Lanterna****

Místo: Spa hotel Lanterna
Informace o ceně: od 8 990 Kč za osobu/3 noci

Psst, slyšíte to ticho? Nikde nikdo, jenom vy, šumění beskydských lesů a nekonečný výhled do krajiny. A víte, co? Tohle všechno si můžete užívat z vyhřátého termálního bazénu nebo se skleničkou v ruce u výborné večeře. Ostatně, Wellness pobyt v Beskydech patří k našim nejoblíbenějším celoročním balíčkům pro hosty každého věku.

  • Relaxujte: Není kam spěchat, vstup do wellness světa v hotelech Lanterna a Horal máte neomezený. Termální bazény, saunové rituály a masáže už tu na vás čekají.
  • Pochutnejte si: Pětichodové degustační menu nebo třeba snídaně s rozšířenou nabídkou superpotravin nabitých vitamíny. K Wellness pobytu v Beskydech tohle rozhodně patří.
  • Objevujte: Hotel Lanterna leží v pohádkovém údolí Léskové ve Velkých Karlovicích. Ideální pro projížďky na kole, pěší procházky hlubokými lesy, nordic walking nebo zimní běžky a lyžování.

NÁŠ TIP: Wellness pobyt v Beskydech nabízíme také v nedalekém Wellness hotelu Horal.

Pobyty a další služby Resortu Valachy nabízíme pouze v případě, že to umožňují aktuální nařízení vlády. Více informací v souvislosti s COVID-19 u nás ZDE.

Wellness pobyt v Beskydech

Rezervace na:  rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

KOUPIT JAKO DÁREK