Snídaně s N: Naďa Labanová a Maroš Kramár

Snídaně s N: Naďa Labanová a Maroš Kramár

Informace o ceně: od 990 Kč za osobu

Přijměte naše pozvání do zážitkové restaurace Vyhlídka a přijďte si popovídat nejen o etiketě s Naďou Labanovou, módní stylistkou a dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka, která se specializuje především na manažerskou etiketu pro ženy a ne nadarmo se jí říká "Mrs. Etiquette". V jarním termínu bude jejím hostem oblíbený slovenský herec a moderátor Maroš Kramár - opravdový estét, milovník dobrého vína, skvělkého jídla a obdivovatel krásy žen. 

Začněte den pozitivně a vychutnejte si bohatou snídani v příjemné společnosti se spoustou informací zaměřených především na ženy. Řeč bude opět o etiketě, především o oblékání, včetně módních trendů a zajímavostí z historie, nadhledu, zábavy i doporučení, která vás v životě mohou zachránit od nejednoho faux pas.

NÁŠ TIP: Spojte příjemné setkání s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací ve dvou wellness centrech.

Snídaně s N s Marošem Kramárem

  • Co vás čeká?
    • příjemné posezení při snídani s Naďou Labanovou a Marošem Kramárem, oblíbeným slovenským hercem a moderátorem
    • seminář (nejen) pro ženy zaměřený na témata o etiketě a důležitosti prvního dojmu
    • bohatou snídani

Nejen o Nadě Labanové a její Snídani s N

Naďa Labanová je dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka a prezentuje alternativní pohled na etiketu a komunikaci. Zaměřuje se především na etiketu pro ženy, pro které pořádá několik seminářů, z nichž nejvýznamnější je právě tematický kurs "Snídaně s N". Věnuje se také stylingu, dalším společenským tématům a etiketě pro děti.

Ladislav Špaček o Snídani s N: "Snídaně s N je další z Nadiných nápadů - je zajímavý v tom, že Naďa nedělá klasické přednášky o etiketě, třeba o odívání, kontaktních situacích, o stolování, tak jako já - ona do toho vnáší takový trošku emotivní a ženský prvek. Je velmi kreativní, inspirativní a má skvělé nápady."

Více informací a rezervace na:  rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 495 500

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.