Relaxační neděle | Resort Valachy

Relaxační neděle | Resort Valachy

Informace o ceně: od 2 190 Kč za osobu/noc

Protáhněte si víkend a dopřejte si den volna navíc. Užijte si neomezené wellness s termálními bazény a saunovým světem, výbornou gastronomii i příjemný odpočinek z neděle na pondělí v nádherné přírodě a komfortu Resortu Valachy. Zkrátka načerpejte síly do nového pracovního týdne a probuďte se odpočatí, s úsměvem na rtech a pocitem, že vše úspěšně zvládnete. Pobyt na jednu noc nabízíme v romantickém Spa hotelu Lanterna**** i rodinném Wellness hotelu Horal***+ ve Velkých Karlovicích za zvýhodněnou cenu.

NOVINKA Relaxační neděle v Lanterně: Užijte si odpočinek navíc s prodlouženým spa check-outem. V den odjezdu tak můžete relaxovat v hotelovém L-Spa až do 17:00 (místo do 12:00, výhodu lze čerpat až po opuštění pokoje, nevztahuje se na vstup do Wellness Horal a další služby). Platí pro prvních 10 rezervací - bonus je nutné rezervovat si předem.

Upozorňujeme: 8. 5.-9. 6.  2023 budou ve Spa hotelu Lanterna probíhat úpravy vstupních prostor, od 29. 5. 2023 potom práce na fotovoltaice na střeše hotelu (11.-13.  6. 2023 hotel zcela uzavřen, restaurace omezený provoz. Práce koordinujeme tak, aby Váš pobyt nebyl ničím rušen.  Více informací.

Relaxační neděle v Resortu Valachy

 

REZERVACE LANTERNA /  REZERVACE HORAL

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ

 

Relaxační neděle | Resort Valachy