Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

 

Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

18.01. 2020 - 18.01. 2020
Informace o ceně: 450 Kč za osobu

Zveme vás na jedinečné povídání s Radimem Uzlem, známým sexuologem, gynekologem, ale třeba také soudním znalcem. Zaposlouchejte se do veselých příhod z ordinace i soudní síně a vyslechněte si ty nejzajímavější případy, sexuální mýty a pověry v podání skvělého vypravěče a autority v oboru, kterým Radim Uzel bezesporu je.

Užijte si pohodové odpoledne plné humoru i zajímavých informací ve Spa hotelu Lanterna a zeptejte se na vše, co vás zajímá.

NÁŠ TIP: Spojte příjemné setkání s Radimem Uzlem s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací

Termín a místo

  • Termín: sobota 18. ledna 2020, od 17:00 (délka cca 1,5 hodiny)
  • Místo: Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice, konferenční sál
  • Cena: 450 Kč/osobu

Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Ceny platné od 20. 5. 2019. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit. Možnost změn vyhrazena.

Co vás čeká?

  • humorné povídání Radima Uzla o jeho praxi na téma veselé příhody z ordinace i soudní síně, sexuální mýty a pověry
  • možnost položit  anonymní dotazy na témata, která vás zajímají
  • welcome drink
  • autogramiáda s možností zakoupit si některou z jeho knih přímo na místě

NÁŠ TIP: Věnujte tento zážitkový pobyt jako dárek - dárkový poukaz můžete zakoupit zde.

Radim Uzel jako známý sexuolog i soudní znalec

MUDr. Radim Uzel CSc. je v současné době asi nejznámějším a nejpopulárnějším českým gynekologem a sexuologem. Jeho hlavním oborem jsou reprodukční medicína, poruchy plodnosti, plánované rodičovství, antikoncepce i sexuální výchova.

Již méně se o něm ale ví, že je také aktivním publicistou a spisovatelem, vysokoškolským pedagogem nebo soudním znalcem v oboru zdravotnictví. Každoročně účinkuje na desítkách besed v oblasti sexuální výchovy pro odbornou i laickou veřejnost.

Publikoval mnoho populárních i odborných článků jak v Česku, tak v zahraničí a je častým hostem televizních a rozhlasových pořadů. Je autorem také několika knih např. Sexuální mýty a pověry, Nevěra a co s ní, Rozpomínání, Antikoncepční kuchařka aneb Cesty k sexuálnímu zdraví a další.  

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.