Letní dovolená 2020 pro dva

 

Letní dovolená 2020 pro dva

Informace o ceně: od 8 490 Kč za osobu/pobyt

Hledáte klidný kout, kde byste se mohli v létě společně schovat před shonem všedních dnů a užili si romantické procházky v lůně beskydské přírody, s prvotřídní relaxací i gastronomií? Připravte překvapení svému partnerovi a naplánujte si letní dovolenou v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích - klidné chvíle plné pohody zažijete v komornějším Spa hotelu Lanterna**** , aktivnější páry ocení zázemí ve Wellness hotelu Horal***+ . 

NÁŠ TIP: Chystáte se na letní dovolenou také se svými dětmi? Využijte Letní dovolenou pro celou rodinu.

Svou dovolenou rezervujte na rezervace@valachy.cz nebo +420 571 477 300 (Lanterna), +420 571 495 500 (Horal).

Co u nás zažijete?

NÁŠ TIP: Při ubytování v termínu 1. 9.-20. 12. 2020 si můžete k pobytu navíc užít lekce jógy a Aqua fitness v ceně. Více informací.


Ceník Letní dovolené 2020 pro dva

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nově nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness
 
 
Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo +420 571 477 300.

Letní dovolenou 2020 nabízíme ve Spa hotelu Lanterna v termínu 28. 6.-24. 9. 2020

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a aktivním cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. Přímo u hotelu najdete rodinnou sjezdovku Horal Ski areálu Razula. 
 
 

 

Rezidence E**** 

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 495 500.

Letní dovolenou 2020 nabízíme ve Wellness hotelu Horal v termínu 28. 6.-24. 9. 2020. 

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace


Resort Valachy a okolí

Resort Valachy se nachází ve Velkých Karlovicích a tvoří jej Spa hotel Lanterna****, Wellness hotel Horal***+, hotel Galik** a hotel Pod Javorem**. Najdete zde také dvě relaxační centra, devítijamkové Golfové hřiště Horal, Ski areál Razula s Bistrem Razula a další nabídku služeb a aktivit uprostřed krásné přírody Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Celý komplex je situován v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, jen pár kilometrů od hranice se Slovenskem.

V Resortu Valachy nabízíme také další zvýhodněné pobyty pro romantické chvíle plné pohody:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.