Angloville – nejintenzivnější jazykový pobyt s rodilými mluvčími

 

Angloville – nejintenzivnější jazykový pobyt s rodilými mluvčími

Informace o ceně: od 31 990 Kč za osobu/pobyt

Pokořit konečně ostych, doplnit slovní zásobu a pořádně se rozmluvit anglicky za pouhých 5 dní? S anglickou vesničkou Angloville to jde. 5 intenzivních jazykových dnů, 70+ hodin konverzace s rodilými mluvčími z různých zemí.

Jedinečný program Angloville má skvělé výsledky díky velmi intenzivnímu přístupu a díky rodilým mluvčím z Anglie, Irska, USA nebo Austrálie, kteří s vámi budou individuálně pracovat. Pomohou vám překonat ostych z mluvení, naučí vás nová slovíčka, fráze a pojmy a prolomí vaši jazykovou bariéru. 

Systém 1 lektor na 1 žáka (případně na 2 žáky) vám nedovolí schovávat se za ostatní, naopak vám pomůže přirozeně se ponořit do anglické konverzace. 

Termín a místo 

Co vás čeká

  • ubytování ve Spa hotelu Lanterna **** na 5 nocí 
  • snídaně formou bufé doplněná o superpotraviny, které vám dodají elán
  • lahodné večeře s teplým a studeným bufé
  • servírované obědy
  • unikátní jazykový program Angloville (více než 70 hodin anglické komunikace, individuální přístup 1 lektor na 1 žáka, anglické besedy, diskuze, jednání, prezentace, hraní životních situací a další)
  • materiály ke kurzu

O Angloville – nejintenzivnějším jazykovém kurzu v Evropě

Jedinečný program Angloville vás po dobu kurzu přenese na místo, kde se mluví pouze anglicky. Diskuze, jednání, prezentace nebo hraní rolí spolu s rodilými mluvčími systémem 1 lektor 1 žák (případně 2 žáci) vám pomohou překonat všechny překážky, které stojí v cestě vašim jazykovým dovednostem. Poznáte různé anglické přízvuky a díky intenzivní výuce se ponoříte do angličtiny natolik, abyste dokázali sami plynule hovořit. Bez sezení v lavicích, bez zdlouhavých výkladů gramatiky a bez testů. 
 

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.