Resort Valachy zve o víkendu na soutěž sýrů, golf pro děti i první letní grilování

Celkem čtyři zajímavé akce chystá na nacházející víkend Resort Valachy ve Velkých Karlovicích. Uskuteční se zde tradiční soutěž o nejlepší valašský sýr, beseda s Radimem Uzlem a oblíbená Zábavná neděle (nejen) s golfem pro rodiny. To vše doplní Zahájení grilovací sezóny na Horalu, které bylo kvůli nepříznivé předpovědi počasí přeloženo z minulého víkendu na sobotu 18. května.

Soutěž o nejlepší valašský sýr // 18. 5. 2019

Soutěž o nejlepší valašský sýr se uskuteční v sobotu 18. května ve Spa hotelu Lanterna. Letošní ročník je již devátý v pořadí, akce je oblíbenou příležitostí k prezentaci výrobců sýrů z Valašska. Jejich produkty hodnotí porota, o jedné z cen rozhodují také návštěvníci.

Soutěžní ochutnávka se vstupem zdarma probíhá od 11 do 14 hodin. Během dne zahraje cimbálová muzika a sommeliéři lidem poradí, jak chuť sýrů podtrhnout správně zvolenými víny.

>> Více informací

Zahájení grilovací sezóny na Horalu // 18. 5. 2019

Na terase nedalekého Wellness hotelu Horal bude 18. 5. 2019 od 11 do 16 hodin připraveno zahájení grilovací sezóny s nabídkou grilovaných specialit, vín, novinkových zmrzlin a dezertů.

Atmosféru podbarví cimbalistka Bronislava Dočkalová.

V nabídce grilovaných specialit bude například jelení burger, jehněčí hřbet, králičí filety nebo klasika – vepřová krkovička. 

>> Více informací


Radim Uzel //  18. 5. 2019

Od 17 hodin si ve Spa hotelu Lanterna přijdou na své milovníci humoru při besedě s Radimem Uzlem, známým sexuologem a soudním znalcem, který je známý i jako vtipný vypravěč. Návštěvníky pobaví Veselými příhodami z ordinace i soudní síně.

Na setkání jsou k dispozici poslední volné vstupenky.

>> Více informací a rezervace

Zábavná neděle (nejen) s golfem // 19. 5. 2019

Neděle 19. května bude v Resortu Valachy zasvěcena rodinám s dětmi. Tradiční Zábavná neděle (nejen) s golfem nabídne příležitost vyzkoušet si různé sportovní aktivity na Golfovém hřišti Horal. Zájemci mohou na trasu vyrazit kdykoli od 10 do 12:30 hodin.

Pro návštěvníky bude připravena nenáročná trasa s různými hrami a úkoly se startem a cílem u hotelu Horal. Při plnění úkolů si účastníci zkusí golf s klasickými i speciálními dětskými holemi pod vedením zkušených golfistů, ale také třeba brazilské jiu-jitsu, parkour, koloběžky nebo práci saunérů z Wellness Horal, pod jejichž vedením se naučí točit a mávat ručníkem jako při saunových rituálech.

Nebude chybět ani oblíbený koutek deskových her Mindok a edukativních her GoGEN Maxipes Fík, Coqui hraní či oblíbená tombola. 

>> Více informací