Hry bez hranic po Valašsku

Připravte se na originální zábavné hry v duchu "běžného života na Valašsku". Od úvodního přivítání, zábavných aktivit v týmech i společné hry až k zaslůženému občerstvení a vyhlášení vítězů vás budou provázet tradice, zvyklosti, strasti i radosti života na Valašsku.

Vyzkoušejte si třeba propašovat pálenku přes Javornický hřeben, procvičte si paměť a  zahrajte si valašské pexeso, vyzkoušejte si správně obléct valašský kroj nebo podojte kozu na pastvě.

Program otestuje schopnosti spolupracovat v týmu i vzbudí zdravou soutěživost. Je vhodný pro všechny věkové skupiny, je realizovatelný celoročně (program je upraven dle ročního období či vašeho přání).

Součástí programu je valašské občerstvení a odměna pro nejlepší tým.

Další informace:

  • délka programu: cca 3 hodiny
  • kapacita: 20-120 osob

 

 

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km.

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz