Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel | Spa hotel Lanterna****

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel | Spa hotel Lanterna****

Informace o ceně: 650 Kč za osobu

Nahlédněte do soukromí známého charismatického kněze Zbigniewa Czendlika s moderními názory na život i církev a hlavně smyslem pro humor mu vlastním. Přesvědčte se o tom, že není kněz jako kněz - a náš host je toho skvělým důkazem.

Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma. Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější? Ale hlavně – jak to, že u nás nemáme natřískané kostely?

Nenechte si ujít odpoledne plné nadhledu, humoru i důležitých životních otázek v podání nejznámějšího a nejoblíbenějšího římskokatolického představitele u nás.

NÁŠ TIP: Se Zbigniewem Czendlikem se můžete potkat také na další připravované akci na Lanterně. Užijte si příjemné odpoledne s výbornou gastronomií podle Farské kuchařky Z. Czendlika a manželů Mackových. Více informací.

Termín a místo

  • čtvrtek 15. 9. 2022 od 17:00, délka programu cca 1,5 hodiny
  • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice, konferenční sál
  • dress code: doporučujeme smart casual

DOPORUČUJEME: Spojte příjemné setkání se Zbigniewem Czendlikem s ubytováním ve Spa hotelu Lanterna, výbornou gastronomií a neomezenou relaxací.

Co vás čeká?

  • vyprávění Zbigniewa Czendlika o jeho osobním i kněžském životě, mezilidských vztazích, i problematice současného světa - vše s humorem, nadsázkou a otevřeností jemu vlastními
  • welcome drink, občerstvení
  • autogramiáda, na místě si také můžete zakoupit jeho knihu Postel hospoda kostel, která je základem povídání

Cena

  • 650 Kč/osoba

* Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce či akci zrušit. Možnost změn vyhrazena.

Zbigniew Czendlik "Pro ty, kteří umí číst srdcem"

Zbigniew Czendlik "Zibi" je jednou z nejznámějších tváří římskokatolické církve polské národnosti působící v České republice. Je oblíbený pro svůj vtip a nadhled, ale také pro jeho nekonvenčnost, osobitost, společenskost, otevřenost a postoj k životu.

Působil i jako moderátor v pořadu České televize - Uchem Jehly, nebo Českého rozhlasu 2, je přítelem mnoha známých osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu (vídat ho můžete např. po boku Lucie Bílé nebo Ladislava Špačka) 

Kniha rozhovorů Postel hospoda kostel, kterou vydal ve spolupráci s Markétou Zahradníkovou, získala v roce 2017 Cenu čtenářů prestižního ocenění Magnesia litera.

Více informací a rezervace na:  rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 495 500. Informace o ubytování v souvislosti s COVID-19 ZDE.

KOUPIT POBYT JAKO DÁREK