Večer s Martinem Žufánkem, 28. 3. 2020

Večer s Martinem Žufánkem, 28. 3. 2020

28.03. 2020 - 28.03. 2020

Přijďte si popovídat s jedním z nejznámnějších výrobců destilátů u nás a ochutnejte speciální cocktailovou nabídku z jeho produktů. Martin Žufánek, majitel rodinného lihovaru, vám představí nejen svou produkci, zeptat se ho budete moci na cokoli ze světa destilátů, co vás zajímá. Součástí bude také ochutnávka produktů lihovaru Žufánek a Welcome drink - vstup zdarma.

  • sobota 28. 3. 2020 - od 19:00 povídání s Martinem Žufánkem (doporučujeme rezervaci)
  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.