Cocktail víkendu: Pacto Sour, 4.-6. 9. 2020

Cocktail víkendu: Pacto Sour, 4.-6. 9. 2020

04.09. 2020 - 06.09. 2020
Přijďte ochutnat vyvážený cocktail inspirovaný kubánskou kulturou! O víkendu 4.-6. 9. se bude v Cocktail baru Lanterna podávat speciální drink Pacto Sour.
  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte některý z našich cenově zvýhodněných degustačních setů destilátů. V nabídce rumy, whisky nebo třeba ovocné pálenky - více informací na baru.

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.