Beauty salon Lanterna

 

Beauty salon Lanterna

Beauty salon hotelu Lanterna pro vás připravil vysoce kvalitní přírodní kosmetiku Lakshmi s bio certifikáty, vyráběnou v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ajurvédy. Pestrá nabídka specializovaných kosmetických řad vyhoví individuálním požadavkům všech typů pleti. Nechejte se hýčkat a dopřejte své pokožce exkluzivní ošetření. 

  • Otevírací doba Beauty salonu Lanterna: pondělí, středa, pátek 10:00 - 21:30 (poslední masáž či proceduru si můžete vychutnat ve 20:30)

Kosmetické ošetření Lakshmi

Nechejte se okouzlit jedinečnými vlastnostmi a příjemnými vůněmi produktů značky Lakshmi, která se od prosince 2018 stala novou profilovou kosmetickou značkou Resortu Valachy. Lakshmi, to jsou vysoce kvalitní přírodní kosmetické produkty s bio certifikáty, vyráběné v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ajurvédy. Právě tento přístup rezonuje i s filozofií služeb našich relaxačních center Wellness Horal a L-Spa, jejichž nabídku vítaným způsobem rozvíjí a doplňuje.

Resort Valachy je prvním hotelovým komplexem v České republice, který využívá produkty této prvotřídní značky s třicetiletou tradicí.

V ceně kosmetické procedury je pro neubytované hosty zahrnuto:

  • čajový servis
  • ručníkový servis
  • vstup do L-Spa:
    • při proceduře v hodnotě do 1 390 Kč jednorázový vstup do L-Spa na 4,5 hodiny
    • při proceduře v hodnotě nad 1 390 Kč jednorázový neomezený vstup do L-Spa 
Kosmetické ošetření si můžete rezervovat na telefonu +420 571 477 300

Nabídka a ceník kosmetického ošetření

REZERVACE ONLINE

 

Ceny ošetření a procedur jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceníku. Nedílnou součástí obličejových ošetření je jednorázový celodenní vstup do L-Spa v hodnotě 1190 Kč. U make-upu 6 hodinový vstup v hodnotě 590 Kč. Samostatná procedura bez vstupu do L-Spa je neprodejná.

 

NÁŠ TIP: Kosmetická ošetření Lakshmi si můžete dopřát také v dalším hotelu našeho Resortu Valachy, v relaxačním centru Wellness Horal v hotelu Horal.