Ke kořenům Valašska

Originální zážitkový program pro Vaši firmu, který Vás provede krásnou valašskou přírodou, dá Vám ochutnat místní gastronomické speciality a přiblíží Vám náš rázovitý, přitom však srdečný region.

Hravou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví, objevíte tradice a zvyklosti, které se v dnešní uspěchané době vytrácejí a přežívají už jen na svazích valašských kotárů v chalupách místních usedlíků.

Přijeďte pobýt u nás na Valachách, spočiňte, hodujte a vyzkoušejte, jak se žilo a někde stále ještě žije v hornatém příhraničí. Tož vitajte!

Jednotlivé části programu můžete spojit do jednotného celku nebo využít zvlášť. Pro maximální zážitek z Valašska doporučujeme absolvovat všechny 3 části programu!

Jednotlivé části programu

  1. Odpoledne "Jak Valach na Valachy přišel": soutěžní cesta údolím Léskové, při které si přímo v srdci Valašska vyzkoušíte celou řadu autentických aktivit a tradičních řemesel, to vše hravou formou, místy s nadsázkou, místy v plné „valašské polní“

  2. Večer "Valachova hostina": komentovaná večeře s jedním z našich šéfkuchařů, kteří vás zasvětí do tajů tradičních valašských specialit přímo a před vašimi zraky připraví typické večerní menu. K tomu cimbálová muzika, slivovice a vše tak jak má na Valašsku být...! Své kulinářské dovednosti otestujete následně při týmové soutěži „O nejlepší valašský bramborák“

  3. Ráno "Těžká rána Valachova": sečení luk a snídaně v trávě, neformální ukončení programu, ubytovaní v hotelech Horal a Lanterna mohou využit wellness služeb v relaxačních centrech až do prodlouženého check-outu

Další informace:

  • délka programů 1 a 2: 3 hodiny, délka programu 3: 1,5 hodiny
  • kapacita: 20-100 osob
  • program realizujeme po celý rok ve všech ročních obdobích
  • přesnou kalkulaci vám rádi poskytneme na požádání

 

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz