26. 1.

Listování s Lukášem Hejlíkem: Co by můj syn měl vědět o světě

Vychutnejte si víkend s Lukášem Hejlíkem, divadelním a filmovým hercem, food blogerem a uznávaným odborníkem na gastronomii. Listování s Lukášem Hejlíkem: Co by můj syn měl vědět o světě Kdy: sobota 26. 1. 2019 od 20:30, délka cca 90 min Kde: konferenční místnost (Spa hotel Lanterna) Cena: 450 Kč/os. nebo v rámci zvýhodněné nabídky obou programů s Lukášem Hejlíkem spojené s víkendovým ubytováním ve Spa hotelu Lanterna - více informací Zahrnuje: scénické čtení věnované knize Fredrika Backmana "Co by můj syn měl vědět o světě" v podání Lukáše Hejlíka (v rámci projektu LiStOVáNí), welcome drink Více informací o programu zde.

26. 1.

Beefeater a Plymouth

Představení soutěžních drinků a rozcvička na reprezentaci našeho baru na pražském finále soutěže Gin Hub Challenge CZ s barmanem Martinem. 

26. 1.

Testovací víkend se Skialpy

Jedinečná akce ve Velkých Karlovicích pro všechny vášnivé lyžaře! Přijďte si v sobotu 26. 1. 2019 vyzkoušet netradiční styl skialpining se skialpovým vybavením značky Dynafit a s podvečerním hobby závodem na sjezdovce Razula.Testování vybavení Dynafit: sobota 26. 1. 2018 (po celou dobu provozu vleku na sjezdovce Razula)Skialpinistický závod: sobota 26. 1. 2018 (od 18:00 hodin)Více informací zde.