Letní dovolená 2022 v Beskydech

 

Letní dovolená 2022 v Beskydech

Informace o ceně: od 9 490 Kč za osobu/pobyt

Léto a dovolená v Beskydech. Co si představíte? Vůni lesní pryskyřice a dlaně od borůvek? Koupání a projížďky na kole? Dobré jídlo, grilování, živá hudba nebo výlety do přírodyPřidejte k tomu ještě neomezený vstup do wellness s bazény, saunami a vířivkami, cvičení nebo jógu pod širým nebem a program pro děti. Tak nějak vypadá letní dovolená u nás v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, kde je stále co dělat, i kdyby léto propršelo.

NOVINKY LÉTA 2022: nová terasa  i rekonstrukce restaurace na Lanterně. Více informací.

Letní dovolená 2022 v Beskydech

  • Kdy: 1. 7.-31. 8. 2022 - pobyty na 3, 4 nebo 7 nocí
  • Kde: Spa hotel Lanterna****  //  Wellness hotel Horal***+,  Velké Karlovice
  • Cena: od 9 990 Kč Lanterna //  od 9 490 Kč Horal
  • Kompletní ceník a informace o tom, co pobyt obsahuje, na kartě hotelu níže ↓

 

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness
 

ZJISTIT CENY A REZERVOVAT POBYT

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem (s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů) a letní terasa.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. 
 

 

Popis pobytu a rezervace v kartě výše ↑, více informací na rezervace@valachy.cz nebo +420 571 495 500.

Jsme držitelem certifikátu Family Friendly Society, v hotelu Horal je dětský koutek a na jídelníčku u nás najdete také dětská jídla.  Všechny hotely Resortu Valachy jsou nekuřácké.