Oslavy, svatby, výročí

V hotelu Horal můžete zažít romantickou svatbu v přírodě, oslavit významné životní události a užít si bujaré veselí ve stylové Valašské hospůdce. Díky pestré nabídce služeb, vynikajícímu gastro servisu a ubytování s wellness centrem, je hotel Horal vyhledávaným a oblíbeným místem pro rodinné oslavy, svatby nebo firemní večírky.

Toužíte po romantické svatbě pod širým nebem v krásné beskydské přírodě? Chcete oslavit Vaše významná výročí, pracovní nebo studijní úspěchy a připravit rodině i přátelům nevšední večer? Využijte pestré nabídky hotelů Resortu Valachy, které pro Vás připraví neopakovatelné kulinářské zážitky, zábavný program i komfortní ubytování ve vybraném hotelu.

Výhodou Resortu Valachy je především pestrá nabídka služeb, špičkový cateringový servis a variabilita nabízených prostor pro konání:

  • Svateb
  • Rodinných oslav
  • Promocí
  • Oslav významných životních jubileí
  • Společenských plesů

Připravíme pro Vás svatební obřad pod širým nebem, svatební výzdobu ve Vámi vybraném stylu, tradiční svatební pokrmy a domácí koláčky, včetně tradičně připravovaných dezertů a dortů. Prostě vše pro nezapomenutelný svatební den i noc.

Hotely Lanterna****, Horal*** a Galik** jsou vzájemně propojené a cenově dostupné pro co nejširší klientelu. Mezi jednotlivými hotely po dohodě zajišťujeme transfer mikrobusem.

Slavnostní pohoštění i doprovodný program

Právě pro tyto účely slouží naše restaurace s vyhlášenou domácí kuchyní a tradiční českými, moravskými i mezinárodními specialitami servírovanými v moderním gastronomickém pojetí.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv hotel, restauraci či služby, vážíme si, že jste si pro oslavu důležitých životních událostí vybrali právě nás. Děkujeme za Vaši důvěru