Špaček, Čenský, Uzel, Kynychová... Lanterna opět láká na setkání s osobnostmi

Spa hotel Lanterna pokračuje i letos v tradici setkávání se zajímavými a inspirativními osobnostmi. Vedle oblíbených večerů s etiketou stolování Ladislava Špačka, běžeckých kurzů Miloše Škorpila či Snídaní s Naďou Labanovou se můžete těšit i na zajímavé novinky – třeba na seminář komunikace s hercem Janem Čenským, neformální besedu se sexuologem Radimem Uzlem nebo cvičení s přední českou instruktorkou Hanou Kynychovou.

Všechna připravovaná setkání je možné spojit s ubytováním v komfortním prostředí Spa hotelu Lanterna a využít veškerých jeho služeb od prvotřídní krajové gastronomie až po časově neomezený vstup do wellness. Zkrátka ideální příležitost pro útěk ze shonu všedních dnů nebo i dárek pro vaše blízké.

 

Ladislav Špaček a jeho kurzy etikety

Pravidelné kurzy etikety s Ladislavem Špačkem se už staly evergreenem. Zábavnou formou se zaměřují na nejdůležitější oblasti společenského vystupování, jako je oblékání, stolování, účast na společenských akcích, ale i běžná setkávání lidí ve všedním životě.

Kurz probíhá v zážitkové restauraci Vyhlídka při degustační večeři, účastníci si tak nabyté znalosti rovnou vyzkouší při stolování.

Jan Čenský: jak zapůsobit na „První dojem“

Není pochyb, že právě známý herec a moderátor Jan Čenský je tím, kdo dokonale ovládá kouzlo zapůsobit a získat si sympatie protějšku hned při prvním setkání. O zkušenosti a znalosti se podělí při semináři První dojem. Spolu s Lenkou Bernardes da Silva, která je módní poradkyní a návrhářkou, pohovoří o řeči těla, naučí vás pracovat s vlastním charisma a ukáže i principy práce s vlastním šatníkem.


Radim Uzel: Veselé příhody z ordinace i soudní síně

Je známo, že přední český sexuolog, gynekolog a soudní znalec Radim Uzel je také výborným a vtipným vypravěčem. Zaposlouchejte se do veselých příhod z ordinace i soudní síně, těšte se na nejzajímavější případy, sexuální mýty a pověry, které vás nejen pobaví, ale i rozšíří vaše obzory.

Fit pobyt s Hankou Kynychovou

Známá cvičitelka, moderátorka a autorka řady knih a DVD o cvičení a zdravém životním stylu vás během čtyř dnů provede lekcemi cvičení zaměřenými na získání postavy snů i tolik potřebný strečink. Příjemným doplňkem sportovních aktivit je zdravá gastronomie Spa hotelu Lanterna a možnost neomezeného vstupu do relaxačních center L-Spa a Wellness Horal.


Snídaně s Naďou Labanovou: zacíleno na ženy

Setkání s dlouholetou spolupracovnicí Ladislava Špačka a módní stylistkou je příjemnou příležitostí probrat čistě ženská témata jako jsou trendy v oblékání, společenské vystupování a etiketa, to vše při bohaté snídani v restauraci Vyhlídka. Na každou akci zve Naďa Labanová i zajímavé hosty, v květnu například přijede Maroš Kramár.

Zbigniew Czendlik: Postel hospoda kostel

Není kněz jako kněz. Nahlédněte do soukromí charismatického Zbigniewa Czendlika, který je známý svými moderními názory na církev i na život. Beseda je inspirována jeho stejnojmennou knihou, která získala v roce 2017 cenu Magnesia Litera.


Naučte se běhat s Milošem Škorpilem

Chcete se naučit běhat, ale rádi byste se hned v začátcích vyvarovali chyb a omylů? Nebo se chcete zdokonalit, zapracovat na tréninkových plánech, posunout svou výkonnost a připravit se na běžecké závody? Známý kouč, který je doslova českou běžeckou legendou, opět míří do Velkých Karlovic se čtyřdenními kempy nabitými tréninkem, konzultacemi i relaxací.

 

 

Více informací a rezervace na rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 477 300