Naše hotely vám budou vonět

Spa hotel Lanterna a rezidence E hotelu Horal přichází s novinkou v podobě příjemných hotelových parfémů umístěných v každém pokoji. PARFUMES d'Hotel jsou vysoce kvalitní parfémy pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry hotelových pokojů, abyste se při Vašem pobytu u nás cítili příjemně.

Tyto parfémy byly vyrobeny jednou z největších světových parfumérií - Pierre Bourdon, která rovněž spolupracovala na vůních Dolce Vita pro Christian Dior nebo Cool Water pro Davidoff a navrženy tak, aby odpovídaly různým hotelovým stylům. Spa hotel Lanterna a hotel Horal jsou prvními v České republice, které tuto značku hotelových parfému používají

V pokojích hotelu Lanterna je použita vůně Business Komfort, v dalších prostorách vůně Relax & Escape. Poslední zmiňovanou vůni poznáte i v nově otevřených apartmánech rezidence E hotelu Horal a některých dalších prostorách hotelu.

  • Business Comfort je dynamická vůně dřeva a koření s nádechem fialky a kůže. Je to parfém, který vykouzlí pocit pohody a dokonalosti.
  • Relax & Escape je mořská vůně lehce kořeněná broskví s nádechem zeleného čaje. Přispívá k celkové relaxaci a odpočinku od každodenních starostí.

Vůně proniká do interiéru prostřednictvím dřevěných tyčinek, kterými lze přizpůsobit intenzitu. Aroma 100 ml hotelového parfému vydrží vonět až 3 měsíce.

Dárek pro Vás či Vaše blízké

Vůni Business Komfort či Relax & Escape můžete zakoupit jako dárek nebo jako příjemnou vzpomínku na hotely ve Velkých Karlovicích v recepcích hotelů Lanterna nebo Horal. 

  • Cena již od 890,- Kč / 100 ml