Podzimní wellness pobyty s jógou a Aqua fitness v ceně

 

Podzimní wellness pobyty s jógou a Aqua fitness v ceně

Chystáte se za námi do Resortu Valachy v podzimním termínu? Potom pro vás máme dobrou zprávu - rozhodli jsme se pro všechny pobyty, které se uskuteční ve Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal od 1. 9. do 20. 12. 2020 nabídnout vybrané lekce jógy a Aqua fitness v ceně pobytu! 

Děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný a současně příjemný. Děkujeme, že respektujete všechna současná nařízení. VÍCE INFORMACÍ A AKTUÁLNÍ INFORMACE COVID-19 A POBYT V RESORTU VALACHY ZDE.

Lekce jógy (úterý, čtvrtek, sobota)

Probuďte své tělo i mysl s lekcemi hatha či power jógy pod vedením indického lektora Ziyada, Kristýny nebo Věry. Délka lekce je 45 minut. Využít můžete také lekce v jiné dny (již za poplatek, mimo období 19.-29. 10. 2020). Více informací o lekcích jógy.

  • od 7:00 ve Wellness hotelu Horal (mimo sobotu 17. 10. 2020)
  • od 9:00 ve Spa hotelu Lanterna (v sobotu 17. 10. 2020 se koná jóga v 7:00)

Nutná rezervace minimálně 1 den předem na rezervace@valachy.cz nebo na recepci svého hotelu. 

Aqua fitness (úterý, čtvrtek)

Užijte si cvičení, zábavu, ale také aktivní odpočinek s Aqua fitness nově v bazénu Spa hotelu Lanterna. Délka lekce je 30 minut. Cvičením vás provede sympatická Kristýna, kterou můžete znát z prázdninových lekcí na Horalu.

  • od 10:00 ve Spa hotelu Lanterna

Nutná rezervace minimálně 1 den předem na rezervace@valachy.cz nebo na recepci svého hotelu. 


Podzimní pobyty v Resortu Valachy

Lekce jógy (v úterý, čtvrtek a sobotu) či Aqua fitness (v úterý a čtvrtek) můžete v ceně pobytu využít u kteréhokoli pobytu ve Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal, který se uskuteční od 1. 9. do 20. 12. 2020. Zažijte podzimní atmosféru Beskyd v komfortu našich hotelů a dvou wellness center:

Nabídka neplatí pro firemní ubytování a akce.

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.