FOTOGALERIE: Maškarní lyžovačka na Horalu

FOTOGALERIE: Maškarní lyžovačka na Horalu

Připomeňte si s námi nedělní dopoledne, které bylo i přes rozmarné počasí plné dobré nálady a krásných i strašidelných masek. Na sjezdovce Horal u Wellness hotelu Horal se představilo na 80 malých lyžařů, kteří se za podpory rodičů, strašidýlka Razuláka i Maxipsa Fíka vydali na trať plnou sladkostí.

Celé dopoledne si mohli děti i rodiče vyzkoušet také řadu her od GoGEN MAXIPES FÍK.

Soutěžní masky byly velmi nápadité a ani tento rok to neměla odborná porota vůbec jednoduché. Princezny a další kouzelné bytosti, superhrdinové, zvířátka, ale i celé rodinné týmy v podání Simpsonových, houbového týmu či rodinu Valachů z minulého století hodnotila porota s obdivem a bylo vidět, že si malí závodníci a jejich rodiče masky pečlivě připravili.

I proto bylo oceněno 20 kostýmů a 6 týmů - odnesli si třeba ceny od značky Maxipes Fík nebo Wellness Horal, vyhrát mohli také celoroční vstupenku do Muzea regionu Valašsko. Drobnou odměnu si ale odnesl úplně každý.

Děkujeme za hojnou účast i vytvoření jedinečné atmosféry a doufáme, že se na některé z dalších akcí znovu uvidíme.

Další akce pro děti:

  • 4. 5. 2019 VALACHY DUATLON (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, závod pro dospělé i rodinné štafety)
  • 19. 5. 2019 Zábavná neděle (nejen) s golfem - propadněte lásce ke golfu! Malí i dospělí si užijí spoustu golfových i negolfových aktivit, připraven bude také další doprovodný program
  • 9. 6. 2019 Pohádková cesta lesem - zažijte kouzelnou atmosféru pohádkového lesa, který zavede děti do světa fantazie a pohádek
  • 15. 6. 2019 BIKE VALACHY (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, 2 tratě různé délky a náročnosti pro dospělé)
  • 2.-3. 8. 2019  VALACHY MAN (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, závod pro dospělé i štafety)
  • 19. 10. 2019 BĚHEJ VALACHY (závody v 7 věkových kategoriích pro děti - nejmladšími závodníky jsou děti do 2 let, 2 tratě různé délky a náročnosti pro dospělé)