Bazény za korunu i Pohádkový les na Galiku:  užijte si dětmi zábavu v Resortu Valachy

Co podniknout s dětmi v nadcházejících červnových dnech, které přímo vybízí k výletům? Vyrazte do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, kde toho můžete zažít opravdu spoustu. 

Vstup do bazénů Wellness Horal za korunu

Třeba hned 1. června tu můžete oslavit Mezinárodní den dětí zvýhodněným vstupem na 2, 5 hodiny za korunu do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Korunový vstup platí pro děti do 14 let při současném doprovodu dospělého (maximálně 3 děti na 1 dospělého).

VÍCE INFORMACÍ


Pohádková cesta lesem

V neděli 5. června jste zváni na tradiční Pohádkovou cestu lesem u hotelu Galik. Děti se na procházce setkají s oblíbenými pohádkovými a filmovými postavami: pomohou postavit domeček trpaslíkům s Leontýnkou, budou poznávat bylinky s Babkou Kořenářkou nebo určovat souhvězdí s Princem a Večernicí, zalyžují si s Krakonošem, potkají i Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého, Vinnetoua nebo Uriáše s Petronelem z Anděla Páně.

Na trasu je možné se vydat kdykoli od 9:30 do 12:00. V cíli budou připraveny i ukázky řemesel, hry se žabákem Coquim, Gogen herní zóna, fotokoutek nebo zóna deskových a IQ her Mindok. 

VÍCE INFORMACÍ


A co ještě s dětmi v Resortu Valachy podniknout?

Vyrazte třeba na Stezku portáše Maliny na sjezdovce Razula a poznejte zvířata žijící v beskydských lesích. Tištěné instrukce pro cestu obdržíte v Bistru Razula. V bistru se pak můžete občerstvit burgerem, pizzou, kyselicí a dalšími dobrotami. Nabízejí tu i opékací balíčky se špekáčky – k posezení můžete využít zdejší ohniště.

Nebo vyrazte na protější svah, kde je na Spa hotelem Lanterna krátká zábavná Stezka valašských strašidel a pohádkových bytostí. Na jejím konci jsou místa k posezení s výhledem do údolí, ideální třeba pro piknik.

Láká vaše děti golf? Mohou si ho vyzkoušet na Golfovém hřišti Horal se zábavným programem Golf pro každého. Zdejší instruktor vás vezme na procházku hřištěm, vysvětlí základy golfu a zkusíte si hru na jamky i odpalování. Ideální zábava pro děti i rodiče! A pak si můžete dát něco na zub na terase hotelu Horal, u nějž je i krásné hřiště.

TIP NAVÍC: Zastavte se také ve Ski areálu Bílá, kam se letos přesouvá oblíbený závod Bike Valachy v rámci DATART Valachy tour. V sobotu 11. června se jedou závody dospělých i dětí, v neděli naváže Bike festival Bílá s testováním kol, měřenými jízdami na trailech a dalším programem. Přihlášky zde.