7 tipů, jak si užít zimu ve Velkých Karlovicích

Zima je v plném proudu. Přemýšlíte, kam vyrazit za zimními radovánkami, ať už to bude výlet na otočku, nebo dovolená na pár nocí? Vyrazte do Velkých Karlovic. Doslova za rohem máte spoustu příležitostí, jak si zpříjemnit zimní dny. A nemusí jít zdaleka jen o zimní sporty.

Lyžuj a plav: ke skipasu termální bazén

Ve Velkých Karlovicích a okolí najdete hned několik moderních lyžařských areálů. Ski areál Razula láká na atraktivní dárek pro lyžaře: ke skipasu na 3, 4 hodiny nebo celý den tu s akcí Lyžuj a plav získáte volný vstup na 2,5 hodiny do termálních bazénů Wellness Horal, který můžete využít od 20. března do 30. června.  

>> Více informací


Lyže, běžky i snowtubing

Mimochodem, Ski areál Razula má také nejdelší otevírací dobu: denně od 8:30 do 17:30. U hlavní sjezdovky Razula se můžete občerstvit v Bistru Razula, kde dělají skvělé trhané burgery, frgály, kyselici, borůvkové knedlíky nebo pizzu. U parkoviště je dobře vybavená půjčovna nejen lyží, ale i běžek, které využijete ve vyhlášených karlovických stopách.

Rodinná sjezdovka Horal nabízí lyžařskou výuku, dětský park s pojízdným kobercem a při dobrých podmínkách i snowtubing. Na něco na zub se můžete stavit v hotelové restauraci, která je vyhlášená kyselicí a zvěřinovými specialitami. A pak třeba ještě zaplout do vyhřátého bazénu.

 


 

Koupání a saunování ve Wellness Horal

Právě relaxační centrum Wellness Horal v hotelu Horal je tím pravým místem, kde si odpočinete a zahřejete se po dni na lyžích či běžkách. Mají tu tři termální bazény vyhřívané až na 36 °C, fitness centrum a útulný saunový svět, kde se několikrát denně konají oblíbené saunové rituály.

Třešinkou na dortu jsou úžasné masáže z rukou terapeutů z Thajska, Filipín, Jávy, Bali a Indie nebo beauty ošetření Lakshmi. Nově jsou v nabídce i evropské masáže, z nichž doporučujeme vyzkoušet lávové kameny nebo jedinečnou Masáž pěti elementů.


Zimní pobyty: wellness, skipas a další výhody v ceně

Chcete zůstat na pár nocí? Hotely Lanterna a Horal nabízí pobytový balíček Zimní dovolená v Beskydech, který zahrnuje snídani, večeři, neomezený vstup do Wellness Horal, relaxační masáž, skipas, dokonce i zapůjčení běžek Yoko a další bonusy. Když se ubytujete v Lanterně, máte navíc v ceně i neomezený vstup do hotelového L-Spa a podvečerní snack Aperitivo moment. 

Novinkou v Lanterně je i rozšířená restaurace s venkovní i vnitřní terasou a krásným výhledem na sjezdovku. A nenechejte si tu ujít ani zdejší zážitkovou gastronomii. Ochutnejte šestichodové Zimní menu v restauraci Vyhlídka, ke kterému vám sommeliéři doporučí ta nejlepší vína z hotelové vinotéky.


Večerní Skialp lekce s instruktorem

Láká vás skialpining? Vyzkoušejte si ho na sjezdovce Razula. Skialp lekce se konají denně od 18 do 19 hodin na objednání předem.

Instruktor vás seznámí se vším potřebným a pod jeho vedením si vyšlápnete sjezdovku Razula. Pokud nemáte vlastní vybavení, zajistí i jeho zapůjčení.

>> Více informacíGolf v zimě? Zkuste si ho na Horalu

Ve Velkých Karlovicích si může zahrát golf úplně každý, a to i v zimě.

V hotelu Horal nabízí zábavný program Zimní golf pro každého, jenž vás seznámí s tímto sportem v teple „pod střechou“.

S instruktorem si zkusíte odpalování, hru na jamky i golfový simulátor, to vše za 590 Kč pro 2 dospělé a až 2 děti. 

>> Více informací


Valentýnské lyžování, pečení frgálů a další akce

Nenechejte si ujít zajímavé doprovodné akce. Co třeba oslavit Valentýna s dávkou recese na lyžích? Od 14. do 18. 2. získáte k jednomu celodennímu skipasu Razula druhý zdarma, když přijdete k pokladně ve dvou a podáte důkaz své zamilovanosti. 

Nebo vyrazte na Noční stopu Valachy, pobyt s výukou běžeckého lyžování, kurzy pečení frgálů a s dětmi na Maškarní lyžovačku. V kalendáři Resortu Valachy si každý najde to své.Tipy na akce v Resortu Valachy

VŠECHNY TIPY NA AKCE