Studio DVA divadlo: Vzhůru do divočiny s K. Rodenem a J. Krausovou, 23. 8. 2019 - VYPRODÁNO

 

Studio DVA divadlo: Vzhůru do divočiny s K. Rodenem a J. Krausovou, 23. 8. 2019 - VYPRODÁNO

23.08. 2019 - 23.08. 2019
Informace o ceně: od 400 Kč za osobu

Úspěšná herecká dvojice Karel Roden a Jana Krausová, kteří se poprvé představili návštěvníkům Týdne kultury na Valašsku v roce 2017 v představení Otevřené manželství, se vrací do Velkých Karlovic. A nejsou sami - doplní je výborná Kristýna Badinková Nováková, kterou jistě znáte jako Jindřišku z Pelíšků.

Manželský pár Alice a Jindřich v komedii Vzhůru do divočiny usiluje o štěstí, přestože vnější okolnosti spolu s přibývajícími léty a ztenčujícím se rozpočtem na ně vytvářejí silný a nepříjemný tlak. 

  • Termín: pátek 23. 8. 2019, od 19:00 (délka 90 minut)
  • Obsazení: Jana Krausová, Karel Roden, Kristýna Badinková Nováková, režie: Darina Abrahámová
  • Cena vstupenky: 400 Kč / 450 Kč / 490 Kč dle místa sezení

PŘEDSTAVENÍ VYPRODÁNO

Více informací a celý program Týdne kultury na Valašsku na www.tydenkultury.cz

O Týdnu kultury na Valašsku

Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Výtěžek z akce opět věnujeme na dobročinné účely.