Městské divadlo Zlín: Testosteron, 24. 8. 2019

 

Městské divadlo Zlín: Testosteron, 24. 8. 2019

24.08. 2019 - 24.08. 2019
Informace o ceně: od 360 Kč za osobu

Svatební oslava. Ale ... bez nevěsty. Jen samí muži. Pouze pánská jízda. Muži: hrdí, ješitní, pyšní, malicherní, alfa-samci, ale i labilnější a rozbitnější...  Sedm různých mužů, sedm rozdílných pohledů na to, co dělá muže mužem. Být člověkem není vůbec jednoduché. A být ještě navíc mužem!

Situační komedie plná jiskřivých situací a dialogů: o lásce, sexu, partnerském soužití, manželství, smrti, bez žen o ženách... Za co všechno v našem chování může přebytek nebo právě nedostatek testosteronu? Aha. Aha! A co nevěsta? Přijde?

  • Termín: sobota 24. 8. 2019, od 19:00 (délka 160 minut včetně přestávky)
  • Obsazení: Zdeněk Julina, Marek Příkazský, Matěj Štrunc, Radovan Král, Pavel Vacek, Jan Leflík, Josef Koller, režie: Patrik Lančarič
  • Cena vstupenky: 360 Kč / 390 Kč / 450 Kč dle místa sezení

REZERVOVAT VSTUPENKY

Více informací a celý program Týdne kultury na Valašsku na www.tydenkultury.cz

O Týdnu kultury na Valašsku

Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Výtěžek z akce opět věnujeme na dobročinné účely.