Gin & Tonic Night, 14. 9. 2019

Gin & Tonic Night, 14. 9. 2019

14.09. 2019 - 14.09. 2019
Poskládejte si drink přesně podle své chuti - objevte Gin & Tonic Night v Cocktail baru Lanterna v sobotu 14. 9. 2019.

Ochutnejte třeba drink týdne, který je kombinací ginu Monkey 47 (který má v sobě 47 botanicals a pochází z německého Schwarzwaldu) a toniku jejichž chuť je podtrhnuta snítkou rozmarýnu s ostružinou.

NÁŠ TIP: Tento drink si budete moci vychutnat také v rámci blížícího se Karlovského gastrofestivalu na gastrozastávce Spa hotelu Lanterna

 
  • Drink týdne: Monkey G&T 
  • Otevírací doba Cocktail baru Lanterna: 17:00-01:00

O Cocktail baru Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i  míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.  >> Více informací o Cocktail baru Lanterna

K dobrému drinku nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Spa hotelu Lanterna. Kuchyně je denně otevřena do 21:30 hod.

NÁŠ TIP PRO HOTELOVÉ HOSTY: využijte k návštěvě našeho baru hotelový transfer - pro ubytované hosty Wellness hotelu Horal je v pravidelných termínech transport zdarma, využít jej mohou samozřejmě také neubytovaní hosté. Podrobnější informace a ceník zde.