Divadlo B. Polívky: Šest tanečních hodin v šesti týdnech s Ch. Poullain a M. Krausem, 21. 8. 2019

 

Divadlo B. Polívky: Šest tanečních hodin v šesti týdnech s Ch. Poullain a M. Krausem, 21. 8. 2019

21.08. 2019 - 21.08. 2019
Informace o ceně: od 360 Kč za osobu

Strhující herecký duet Chantal Poullain a Martina Krause o lidské opuštěnosti a nikdy neumírající naději v lepší zítřky na Týdnu kultury na Valašsku!

Šest týdnů tance, šest týdnů porozumění a hledání společné řeči. Madame Lily Harrison si najímá Michaela Minettiho, aby ji naučil swing, tango, valčík, foxtrot, cha-chu a moderní tanec. Oba prochází těžkým životním obdobím a i přesto, že spolu zdánlivě nemají nic společného, nakonec najdou společnou řeč a vzájemně si pomohou.

  • Termín: středa 21. 8. 2019, od 19:00 (délka 140 minut)
  • Obsazení: Chantal Poullain, Martin Kraus, režie: Zdeněk Dušek
  • Cena vstupenky: 360 Kč / 390 Kč / 450 Kč dle místa sezení

REZERVOVAT VSTUPENKY

Více informací a celý program Týdne kultury na Valašsku na www.tydenkultury.cz

O Týdnu kultury na Valašsku

Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Výtěžek z akce opět věnujeme na dobročinné účely.