Caveman: "Obhajoba jeskynního muže", 25. 8. 2019

 

Caveman: "Obhajoba jeskynního muže", 25. 8. 2019

25.08. 2019 - 25.08. 2019
Informace o ceně: od 360 Kč za osobu

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

Caveman s podtitulem Obhajoba jeskynního muže se od prvního uvedení v roce 1995 v USA stal bez nadsázky legendou. V České republice hru v roce 2005 nastudoval známý režisér a dramatik Patrik Hartl s původní hudbou Davida Krause, představení je od té doby stále vyprodáno a sklízí velký úspěch u diváků i kritiků.

  • Termín: neděle 25. 8. 2019, od 19:00 (délka 65 minut)
  • Obsazení: Jan Holík, režie: Patrik Hartl
  • Cena vstupenky: 360 Kč / 390 Kč / 450 Kč dle místa sezení

REZERVOVAT VSTUPENKY

Více informací a celý program Týdne kultury na Valašsku na www.tydenkultury.cz

O Týdnu kultury na Valašsku

Připravte se na sedm dní plných kulturních zážitků, které vám na konci letních prázdnin přinese Týden kultury na Valašsku ve Velkých Karlovicích. Užijte si řadu nezapomenutelných představení: divadelní komedie i dramata, stand-up comedy, one man show  a chybět nebude ani oblíbený Jaroslav Dušek nebo představení pro děti.

Vyrazte do Resortu Valachy za kulturou i zábavou. Jedinečný zážitek slibuje i neobvyklé prostředí cirkusového šapitó, ve kterém se budou představení konat a které bude postaveno na parkovišti u Ski areálu Razula pod Spa hotelem Lanterna. Více informací.

Výtěžek z akce opět věnujeme na dobročinné účely.