Animační programy pro děti

  • Nabízíme ubytovaným hostům ve Wellness hotelu Horal  v ceně pobytu (po domluvě s recepcí je možno využít také pro hosty Spa hotelu Lanterna) od 1. 7. do 31. 8. 2021.
  • Dětské animace jsou skupinovou aktivitou, neslouží jako individuální hlídání dětí (více informací o individuálním hlídání zde)
  • Animace se konají v místnosti nad recepcí Wellness hotelu Horal
Animační program si můžete rezervovat nejpozději daný den do 10:00 na recepci hotelu.

Harmonogram animačních programů

Animační programy se konají každé letní úterý, čtvrtek a sobotu vždy v čase 14:00 – 18:00. 

Co děti zažijí?

Pirátské odpoledne

Vyzkoušíme si, jak se žije pirátům na moři. Vyrobíme si vlastní pirátský klobouk a nakreslíme mapu pokladů. Bude na nás také čekat starodávný svitek piráta Morouse, který je plný záhadných znaků.)

Vzhůru do pohádky

​​​​​​Do pohádkové říše se jen tak někdo nedostane. My ale ano! Čekají na nás jak už pohádky "tradiční", tak i ty modernější a novější. Společně si vyrobíme loutku na špejli, vyluštíme kvízy a zahrajeme spoustu her.

Do světa zvířat

Nastupovat do letadla, dobrodružství začíná! Za odpoledne prozkoumáme všechny oblasti světa, kde žijí ta nejkrásnější zvířata na planetě. Společně si vyrobíme nejen dalekohled, kterým na zvířátka dobře uvidíme, ale také svůj vlastní deník, do kterého si v průběhu našeho putování a plnění úkolů budeme zaznamenávat, co všechno jsme zažili a koho jsme viděli

Možnost změn vyhrazena.