Valašské deskové a pohybové hry

Seznamte se s netradičními deskovými a pohybovými hrami ve valašském podání. Připravíme vám zábavný program na odpoledne či večer s hrami, které nejspíš vůbec neznáte.

Zkusíte si třeba postavit rozhlednu, předvedete horské jezero, víte kde najdete Obrův chodník? Namalujete valašského beránka? Zjistíte, jak pašují valašští zbojníci, zahrajete si valašské pexeso nebo se můžete naučit pást ovečky.

Program otestuje schopnosti pracovat v týmu, řešit zcela nové úkoly rychle a s vysokou mírou efektivity. Je vhodný pro všechny věkové skupiny, realizovatelný je celoročně, převážně v interiéru.  Součástí programu je valašské občerstvení a odměna pro nejlepší tým.

Další informace:

  • délka programu: cca 2,5-3,5 hodiny
  • kapacita: 20-80 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz