Velikonoce na Galiku

 

Velikonoce na Galiku

Pobytové balíčky
Štítky: Náš tip

Prožijte Velikonoce v klidném prostředí hotelu Galik obklopeného probouzející se beskydskou přírodou. Oslavte svátky jara procházkami po okolí, relaxací v bazénech Wellness Horal s 50% slevou nebo třeba ukázkou tradičních velikonočních valašských zvyků.

Užijte si období Velikonoc ve Velkých Karlovicích, nadýchejte se čerstvého horského vzduchu a prožijte řadu zážitků, které vám Resort Valachy nabízí.

Využijte 50 % slevu do nedalekých termálních bazénů Wellness Horal, vezměte děti na procházku po Kulíškově naučné stezce nebo Hledejte poklad na Galiku a objevte krásy beskydské přírody na Fotostezce Valachy. Seznam všech aktivit v Resortu Valachy zde.

NÁŠ TIP: V sobotu 20. 4. 2019 pořádáme v 10:00 a 14:00  Kurzy pečení valašských frgálů (pro ubytované hosty i širokou veřejnost)

Ubytování v hotelu Galik

Součástí ubytování je také snídaně; obědy a večeře lze přiobjednat. Hosté ubytovaní v hotelu Galik** mají 50% slevu na vstup do termálních bazénů nedalekého Wellness Horal.

Velikonoční tradice na Valašsku

  • pátek 19. 4. 2019 od 16:00: Škola pečení velikonočních mazanců v Bistru Razula (vzdálený cca 0,5 km) - naučte se péct pravý velikonoční mazanec s pekařkami a cukrářkami Resortu Valachy. Nutná rezervace předem do 18:00 dne 18. 4. 2018 na rezervace@valachy.cz
  • sobota 20. 4. 2019: Velikonoční tradice na Valašsku od 12 do 17 hodin u Wellness hotelu Horal (vzdálený cca 3,5 km). Čeká na vás třeba ukázka broušení skla s možností vyzkoušet si práci skláře, vyřezávání ze dřeva, malování a drátkování vajíček, pletení tatarů, zdobení velikonočních perníčků nebo ručně vyráběné foukané skleněné zdoby. Atmosféru zpříjemní dětský soubor Kyčera a dětská cimbálovka.
  • sobota 20. 4. 2019: Večer Valašských koktejlů v Cocktail baru Lanterna s cimbálovou muzikou Jana Ohryzka (od 20:00)
  • v neděli 21. 4. 2019: Velikonoční jarmark s ochutnávkou domácího chleba u Karlovského muzea v centru Velkých Karlovic

 

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 477 390

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.